Важливо  

Читайте також  Рекламні матеріали  

Основні поняття економіки  

Нафта продовжує дешевшати на тлі зростання запасів в США через припинення ряду НПЗ

Нафта продовжує дешевшати на тлі зростання запасів в США через припинення ряду НПЗ

PDFДрукE-mail

Нафта продовжує дешевшати на тлі зростання запасів в США через припинення ряду НПЗСвітові ціни на нафту у вівторок продовжують знижуватися на тлі зростання запасів сировини у зв'язку з припиненням або зменшенням роботи нафтопереробних заводів США через бушуючий на території країни ураган "Сенді", свідчать дані торгів.

Вартість ф'ючерсів в ході електронних торгів на Нью-йоркській товарній біржі на легку нафту марки WTI до 9.14 мськ знизилася 0,21 долара, або на 0,25%, - до 85,33 долара за баррель. Ціна ф'ючерсів на північноморську нафтову суміш марки Brent Crude Oil зменшилася на 0,42 долара, або на 0,38%, - до 109,02 долара за баррель.

"Закриття нафтопереробних підприємств, ймовірно, збільшить об'єм запасів нафти, що, швидше за все, приведе до зниження цін", - вважає головний ринковий стратег СМС Markets в Сіднеї Майкл Маккарті (Michael McCarthy), що цитується агентством Bloomberg.

Шість нафтопереробних заводів вже скоротили своє виробництво в країні. Загальний об'єм виробництва цих підприємств складає 1,22 мільйонів баррелів в день. Потужність підприємств всього регіону складає 1,29 мільйонів баррелів в день.

За даними міністерства енергетики США, об'єм постачань бензину на східне побережжя країни може знизиться до мінімуму з 1990 року.

© 2022 - Економічні новини
   
| Середа, 17. Серпня 2022 || Економічні новини |