Важливо  

Читайте також  У новому числі газети ПОСТУП

Перша сторінка   ·  Казус Аграмунта  Погляд   ·  Українсько-польська війна пам'ятників: новий виток  Поступ у Львові   ·  Львівське сміття: I'll be back    ·  У Львові затримано понад 30 учасників масової бійки (ФОТО)  Поступ з краю   ·  Мільярди Януковича: українська влада отримала нову тему для піару  Поступ у світі   ·  КНДР пригрозила знищити атомну підводний човен ВМС США з ракетами Tomahawk  Тема Поступу   ·  Одеса: новий епіцентр антиукраїнських процесів?  Точка зору   ·  Українська весна. Як довгі травневі вихідні допомагають об'єднанню нації  Економіка у Поступі   ·  А у нас в трубі газ: чи зможе Україна відмовитися від імпорту палива  Калейдоскоп Поступу   ·  Розкрито походження свійських коней  Спорт-Поступ   ·  Кличко програв британцю Джошуа в бою за титул чемпіона світу  Пост-Factum   ·  Огрядний небіжчик викликав пожежу в американському крематорії 

Основні поняття економіки  

Нафта продовжує дешевшати на тлі зростання запасів в США через припинення ряду НПЗ

Нафта продовжує дешевшати на тлі зростання запасів в США через припинення ряду НПЗ

PDFДрукE-mail

Нафта продовжує дешевшати на тлі зростання запасів в США через припинення ряду НПЗСвітові ціни на нафту у вівторок продовжують знижуватися на тлі зростання запасів сировини у зв'язку з припиненням або зменшенням роботи нафтопереробних заводів США через бушуючий на території країни ураган "Сенді", свідчать дані торгів.

Вартість ф'ючерсів в ході електронних торгів на Нью-йоркській товарній біржі на легку нафту марки WTI до 9.14 мськ знизилася 0,21 долара, або на 0,25%, - до 85,33 долара за баррель. Ціна ф'ючерсів на північноморську нафтову суміш марки Brent Crude Oil зменшилася на 0,42 долара, або на 0,38%, - до 109,02 долара за баррель.

"Закриття нафтопереробних підприємств, ймовірно, збільшить об'єм запасів нафти, що, швидше за все, приведе до зниження цін", - вважає головний ринковий стратег СМС Markets в Сіднеї Майкл Маккарті (Michael McCarthy), що цитується агентством Bloomberg.

Шість нафтопереробних заводів вже скоротили своє виробництво в країні. Загальний об'єм виробництва цих підприємств складає 1,22 мільйонів баррелів в день. Потужність підприємств всього регіону складає 1,29 мільйонів баррелів в день.

За даними міністерства енергетики США, об'єм постачань бензину на східне побережжя країни може знизиться до мінімуму з 1990 року.

© 2019 - Економічні новини
   
| Четвер, 24. Січня 2019 || Економічні новини |