Важливо  

Читайте також  Рекламні матеріали  

Основні поняття економіки  

«Гравітація» поступилася «Нестерпному діду» за зборах у Північній Америці

«Гравітація» поступилася «Нестерпному діду» за зборах у Північній Америці

PDFДрукE-mail

Документальна комедія «Нестерпний дід» («Bad Grandpa») зайняла перше місце за зборами в кінотеатрах Північної Америки за вихідні, що завершилися 27 жовтня, повідомляє Associated Press. Картина змістила з першого місця фільм «Гравітація», що лідирував за зборами упродовж трьох тижнів.

Збори «Нестерпного діда», прем'єра якого відбулася 25 жовтня, склали 32 мільйони доларів при бюджеті у 15 мільйонів доларів. Фільм є продовженням циклу «Диваки», в рамках якого раніше вийшли вже три повнометражні стрічки, а також був знятий серіал.

Головну роль 88-річного дідуся по імені Ірвінг Зісман зіграв актор Джоні Ноксвілл. Він же виступив продюсером і автором сценарію «Нестерпного діда». Сюжет комедії, знятої в стилі «прихованої камери», розповідає про подорож Зісмана по США разом із 8-річним внуком.

«Гравітація» за підсумками вихідних зібрала близько 20 мільйонів доларів і зайняла друге місце. Загальні збори картини перевищили 200 мільйонів доларів. Третім найбільш касовим фільмом у минулі вихідні став триллер «Капітан Філіпс» з Томом Хенксом, який зібрав 11,8 мільйонів доларів, пише lenta.ru.

© 2022 - Економічні новини
   
| Середа, 17. Серпня 2022 || Економічні новини |