Важливо  

Читайте також  У новому числі газети ПОСТУП

Перша сторінка   ·  Казус Аграмунта  Погляд   ·  Українсько-польська війна пам'ятників: новий виток  Поступ у Львові   ·  Львівське сміття: I'll be back    ·  У Львові затримано понад 30 учасників масової бійки (ФОТО)  Поступ з краю   ·  Мільярди Януковича: українська влада отримала нову тему для піару  Поступ у світі   ·  КНДР пригрозила знищити атомну підводний човен ВМС США з ракетами Tomahawk  Тема Поступу   ·  Одеса: новий епіцентр антиукраїнських процесів?  Точка зору   ·  Українська весна. Як довгі травневі вихідні допомагають об'єднанню нації  Економіка у Поступі   ·  А у нас в трубі газ: чи зможе Україна відмовитися від імпорту палива  Калейдоскоп Поступу   ·  Розкрито походження свійських коней  Спорт-Поступ   ·  Кличко програв британцю Джошуа в бою за титул чемпіона світу  Пост-Factum   ·  Огрядний небіжчик викликав пожежу в американському крематорії 

Основні поняття економіки  

Туроператори назвали найпопулярніші новорічні напрями відпочинку росіян

Туроператори назвали найпопулярніші новорічні напрями відпочинку росіян

PDFДрукE-mail

Асоціація туроператорів Росії (АТОР) склала рейтинг найпопулярніших напрямів новорічних подорожей росіян. Пріоритети розрізняються залежно від регіону. Так, уральські туристи віддають перевагу Таїланду над Єгиптом, а на Далекому Сході лідерами є Китай, ОАT, Індія і Шрі-Ланка.

В цілому по всій країні украй затребувані тури до Єгипту і Таїланду, а найпопулярнішою європейською державою залишається Фінляндія: у зв'язку з територіальною близькістю, лояльною візовою політикою і "самим новорічним" іміджем завдяки розташованій в Лапландії резиденції Санта-клауса.

За першою групою найпопулярніших країн з великим відривом слідують Куба, Домінsкана і Мексика. Серед альпійських напрямів лідирує Австрія. Експерти АТОР підрахували, що на самі новорічні дати збільшення попиту буде приблизно таким же, як і в середньому по року - близько 15-20% в порівнянні з 2010 роком.

Зростання або падіння турпотоків на окремих напрямах багато в чому пов'язані з наявністю або відсутністю авіаперевезення. Так, дотепер не вирішене питання з рейсами "Трансаеро" до Риму і Мілана. Якщо їх вдасться організувати, Італія "відтягне" частину російських туристів від інших місць відпочинку. Обсяг авіаперевезень до Мексики цього року зріс на 30-40%, на стільки ж збільшиться російський турпотоі, відзначають туроператори.

© 2019 - Економічні новини
   
| Четвер, 24. Січня 2019 || Економічні новини |