Важливо  

Читайте також  Рекламні матеріали  

Основні поняття економіки  

Туроператори назвали найпопулярніші новорічні напрями відпочинку росіян

Туроператори назвали найпопулярніші новорічні напрями відпочинку росіян

PDFДрукE-mail

Асоціація туроператорів Росії (АТОР) склала рейтинг найпопулярніших напрямів новорічних подорожей росіян. Пріоритети розрізняються залежно від регіону. Так, уральські туристи віддають перевагу Таїланду над Єгиптом, а на Далекому Сході лідерами є Китай, ОАT, Індія і Шрі-Ланка.

В цілому по всій країні украй затребувані тури до Єгипту і Таїланду, а найпопулярнішою європейською державою залишається Фінляндія: у зв'язку з територіальною близькістю, лояльною візовою політикою і "самим новорічним" іміджем завдяки розташованій в Лапландії резиденції Санта-клауса.

За першою групою найпопулярніших країн з великим відривом слідують Куба, Домінsкана і Мексика. Серед альпійських напрямів лідирує Австрія. Експерти АТОР підрахували, що на самі новорічні дати збільшення попиту буде приблизно таким же, як і в середньому по року - близько 15-20% в порівнянні з 2010 роком.

Зростання або падіння турпотоків на окремих напрямах багато в чому пов'язані з наявністю або відсутністю авіаперевезення. Так, дотепер не вирішене питання з рейсами "Трансаеро" до Риму і Мілана. Якщо їх вдасться організувати, Італія "відтягне" частину російських туристів від інших місць відпочинку. Обсяг авіаперевезень до Мексики цього року зріс на 30-40%, на стільки ж збільшиться російський турпотоі, відзначають туроператори.

© 2022 - Економічні новини
   
| Четвер, 11. Серпня 2022 || Економічні новини |