Важливо  

Читайте також  Рекламні матеріали  

Основні поняття економіки  

Мінфін РФ: не існує ніяких причин для різких коливань курсу рубля

Мінфін РФ: не існує ніяких причин для різких коливань курсу рубля

PDFДрукE-mail

Міністр фінансів Росії Антон Силуанов не вважає, що сьогодні можна говорити про ослаблення рубля. Він висловив упевненість, що різких коливань курсу російської валюти вдасться уникнути. Міністр відзначив, що з початку року курс рубля втратив всього 7-8%, тоді як валюти інших країн BRICS (Бразилія, Росія, Індія, Китай і ПАР) зазнали куди більших втрат. Так, валюти ПАР та Індії послабшали за той же період на 20%, а бразильський реал – на 16%.

«Те, що зараз відбувається з рублем – це не якісь системні процеси», – підкреслив міністр. За його словами, поточна ситуація знаходиться в рамках валютного коридору, який визначив Центробанк (ЦБ) РФ. «Тому тут взагалі не можна говорити про ослаблення – це коливання. Сьогодні рубль трохи послабшав, завтра ситуація зміниться», – запевнив Антон Силуанов.

На думку глави Мінфіну, ситуація з курсом російської валюти знаходиться під повним контролем Центрального банку. «Рубль знаходитиметься у стабільній зоні – ось що найголовніше. Він не коливатиметься різко в тому або іншому напрямі. На це не існує ніяких економічних причин, і, відповідно, ЦБ забезпечує стабільність рубля», – відзначив він.

© 2022 - Економічні новини
   
| Четвер, 11. Серпня 2022 || Економічні новини |