Важливо  

Читайте також  У новому числі газети ПОСТУП

Перша сторінка   ·  Казус Аграмунта  Погляд   ·  Українсько-польська війна пам'ятників: новий виток  Поступ у Львові   ·  Львівське сміття: I'll be back    ·  У Львові затримано понад 30 учасників масової бійки (ФОТО)  Поступ з краю   ·  Мільярди Януковича: українська влада отримала нову тему для піару  Поступ у світі   ·  КНДР пригрозила знищити атомну підводний човен ВМС США з ракетами Tomahawk  Тема Поступу   ·  Одеса: новий епіцентр антиукраїнських процесів?  Точка зору   ·  Українська весна. Як довгі травневі вихідні допомагають об'єднанню нації  Економіка у Поступі   ·  А у нас в трубі газ: чи зможе Україна відмовитися від імпорту палива  Калейдоскоп Поступу   ·  Розкрито походження свійських коней  Спорт-Поступ   ·  Кличко програв британцю Джошуа в бою за титул чемпіона світу  Пост-Factum   ·  Огрядний небіжчик викликав пожежу в американському крематорії 

Основні поняття економіки  

Криза не перешкодить американською e-commerce наростити святкові продажі на 15%

Криза не перешкодить американською e-commerce наростити святкові продажі на 15%

PDFДрукE-mail

Інтернет-продажі у святковий сезон в США можуть підскочити на 13-15%, досягнувши $82 млрд в листопаді-грудні. Такі прогнози Shop.org, підрозділу з e-commerce Національної федерації торгівлі. Його дані наводить ресурс Internetretailer.com. На споживчу поведінку обіцяє зробити вплив коротший, ніж у 2012 р. сезон розпродажів, а також закриття федеральних установ, зважаючи на бюджетну кризу.

Схожі дані наводять й інші аналітичні структури. Дослідницька компанія EMarketer прогнозує зростання святкових продажів через Інтернет на 15,1% в порівнянні з аналогічним періодом 2012 р. Deloitte LLP передбачає збільшення "немагазинних" продажів (переважно сюди входить інтернет-торгівля) на 12,5-13%.

Таким чином, фінансова криза у США не агукатиметься online-рітейлерам зниженням темпів зростання. У будь-якому випадку online-шопінг нарощує обороти активніше від офлайнових продажів. Національна федерація торгівлі передбачає, що роздрібний товарообіг через всі канали реалізації в листопаді-грудні 2013 р. зросте на 6,9% в річному численні.

Президент і виконавчий директор федерації Метью Шей відзначає, що в цей святковий сезон інтернет-користувачі задіюють весь набір опцій, включаючи послугу pick up in store і замовлення товарів через мобільні пристрої, щоб підібрати щось особливе для своїх близьких.

В той же час експерти вказують на низку чинників, які гальмують приріст товарообігу цього року. Одним з найбільш очевидних є закриття держустанов, що фінансуються конгресом, зважаючи на неузгоджений бюджет наступного року.

На споживчу поведінку зробить вплив і коротший передсвятковий сезон. Цього року період з Чорної п'ятниці (першої п'ятниці після Дня подяки, з якою традиційно починається сезон різдвяних розпродажів; цього року вона доводиться на 29 листопада) до Різдва складе 25 днів проти 31 дня в 2012 р. Крім того, цього року День подяки нашаровується на перший день єврейської Хануки (а на це свято, за спостереженням експертів, останніми роками в США стали робити менше подарунків), повідомляє сайт bialystok-targi.com.

© 2019 - Економічні новини
   
| Четвер, 24. Січня 2019 || Економічні новини |