Важливо  

Читайте також  У новому числі газети ПОСТУП

Перша сторінка   ·  Казус Аграмунта  Погляд   ·  Українсько-польська війна пам'ятників: новий виток  Поступ у Львові   ·  Львівське сміття: I'll be back    ·  У Львові затримано понад 30 учасників масової бійки (ФОТО)  Поступ з краю   ·  Мільярди Януковича: українська влада отримала нову тему для піару  Поступ у світі   ·  КНДР пригрозила знищити атомну підводний човен ВМС США з ракетами Tomahawk  Тема Поступу   ·  Одеса: новий епіцентр антиукраїнських процесів?  Точка зору   ·  Українська весна. Як довгі травневі вихідні допомагають об'єднанню нації  Економіка у Поступі   ·  А у нас в трубі газ: чи зможе Україна відмовитися від імпорту палива  Калейдоскоп Поступу   ·  Розкрито походження свійських коней  Спорт-Поступ   ·  Кличко програв британцю Джошуа в бою за титул чемпіона світу  Пост-Factum   ·  Огрядний небіжчик викликав пожежу в американському крематорії 

Основні поняття економіки  

Нові власники «Євромережі» заплатять Мамуту бонус в 110 мільйонів доларів

Нові власники «Євромережі» заплатять Мамуту бонус в 110 мільйонів доларів

PDFДрукE-mail

Колишній власник «Євромережі» Олександр Мамут одержить від нинішніх акціонерів компанії бонус в 110 мільйонів доларів за те, що «Євромережа» змогла досягти певних фінансових показників. Про це заявив сам Олександр Мамут.

Спочатку інформація про «бонус» з'явилася на сайті журналу Forbes з посиланням на анонімні джерела. За даними видання, йдеться про такі показники як дохід з одного абонента і EBITDA (прибуток до амортизації і податків) з фінансових сервісів. За словами Мамута, схема з виплатою додаткового бонуса була внесена в контракт через те, що нові власники хотіли бути упевнені в стабільності бізнесу «Євромережі»

Олександр Мамут позбавився контролю над «Євромережею» у 2012 році, продавши трохи більше половини компанії «Мегафону» і його основному акціонеру фонду Garsdale. За актив бізнесмен одержав 536 мільйонів доларів, 50 відсотків компанії SUP Media (згодом вона об'єдналася з «Афішею-Рамблер»), права по боргу SUP на три мільйони доларів і векселя на 395 мільйонів доларів.

Сам Мамут викупив «Євромережу» в 2008 році у її засновників. Майже відразу ж 49,9 відсотка компанії він продав «Вимпелкому» за 200 мільйонів доларів.

«Євромережа» — одна з найбільшої мереж салонів стільникового зв'язку в Росії, її мережа налічує більше п'яти тисяч магазинів в більш ніж 1500 населених пунктах в Росії і Білорусії. У 2011 році, ще до операції Мамута з «Мегафоном», частину акцій «Євромережі» планувалося продати в рамках первинного розміщення (IPO) в Лондоні, але в останню мить IPO було скасовано. Ділові ЗМІ писали, що інвестори не зацікавилися компанією.

Джерело: http://htinfo.ru/

© 2019 - Економічні новини
   
| Віторок, 22. Січня 2019 || Економічні новини |