Важливо  

Читайте також  У новому числі газети ПОСТУП

Перша сторінка   ·  Казус Аграмунта  Погляд   ·  Українсько-польська війна пам'ятників: новий виток  Поступ у Львові   ·  Львівське сміття: I'll be back    ·  У Львові затримано понад 30 учасників масової бійки (ФОТО)  Поступ з краю   ·  Мільярди Януковича: українська влада отримала нову тему для піару  Поступ у світі   ·  КНДР пригрозила знищити атомну підводний човен ВМС США з ракетами Tomahawk  Тема Поступу   ·  Одеса: новий епіцентр антиукраїнських процесів?  Точка зору   ·  Українська весна. Як довгі травневі вихідні допомагають об'єднанню нації  Економіка у Поступі   ·  А у нас в трубі газ: чи зможе Україна відмовитися від імпорту палива  Калейдоскоп Поступу   ·  Розкрито походження свійських коней  Спорт-Поступ   ·  Кличко програв британцю Джошуа в бою за титул чемпіона світу  Пост-Factum   ·  Огрядний небіжчик викликав пожежу в американському крематорії 

Основні поняття економіки  

Табличку збанкрутілого Lehman Brothers продали на аукціоні

Табличку збанкрутілого Lehman Brothers продали на аукціоні

PDFДрукE-mail

Металева табличка Lehman Brothers з лондонського офісу банку була продана на аукціоні Christie’s International за 9375 фунтів (14,9 тисячі доларів). Про це повідомило агентство Bloomberg.

Ім'я покупця не розголошується. У 2013 році вартість лота склала лише чверть його ціни в порівнянні з торгами в 2010 році, коли табличку купили за 42 тисячі фунтів. Представники аукціонного будинку відмовилися коментувати, чому табличка знов опинилася на торгах. Різницю у вартості таблички в 2010 і 2013 роках в агентстві пояснили колишньою активністю «мисливців за сувенірами», які прагнули запрацювати на майні збанкрутілої кредитної установи. До торгів в 2013 році вартість сувеніра оцінювалася від 8 до 12 тисяч фунтів.

На момент банкрутства у вересні 2008 року Lehman Brothers був четвертим по величині інвестиційним банком США і одним з символів Уолл-Стріт. Перед крахом активи фінансової організації досягали 639 мільярдів доларів, а борги перевищували 613 мільярди доларів.

Банкрутство Lehman Brothers спровокувало початок гострої стадії світової фінансового-економічної кризи 2008 року. У березні 2012 року банк вийшов з процедури банкрутства. Кредитна установа повинна повернути кредиторам понад 450 мільярдів доларів.

© 2019 - Економічні новини
   
| Четвер, 24. Січня 2019 || Економічні новини |