Важливо  

Читайте також  


Купить сибутрамин без рецептов здесь.
Something Like This

Рекламні матеріали  

Основні поняття економіки  

Табличку збанкрутілого Lehman Brothers продали на аукціоні

Табличку збанкрутілого Lehman Brothers продали на аукціоні

PDFДрукE-mail

Металева табличка Lehman Brothers з лондонського офісу банку була продана на аукціоні Christie’s International за 9375 фунтів (14,9 тисячі доларів). Про це повідомило агентство Bloomberg.

Ім'я покупця не розголошується. У 2013 році вартість лота склала лише чверть його ціни в порівнянні з торгами в 2010 році, коли табличку купили за 42 тисячі фунтів. Представники аукціонного будинку відмовилися коментувати, чому табличка знов опинилася на торгах. Різницю у вартості таблички в 2010 і 2013 роках в агентстві пояснили колишньою активністю «мисливців за сувенірами», які прагнули запрацювати на майні збанкрутілої кредитної установи. До торгів в 2013 році вартість сувеніра оцінювалася від 8 до 12 тисяч фунтів.

На момент банкрутства у вересні 2008 року Lehman Brothers був четвертим по величині інвестиційним банком США і одним з символів Уолл-Стріт. Перед крахом активи фінансової організації досягали 639 мільярдів доларів, а борги перевищували 613 мільярди доларів.

Банкрутство Lehman Brothers спровокувало початок гострої стадії світової фінансового-економічної кризи 2008 року. У березні 2012 року банк вийшов з процедури банкрутства. Кредитна установа повинна повернути кредиторам понад 450 мільярдів доларів.

© 2020 - Економічні новини
   
| Неділя, 27. Вересня 2020 || Економічні новини |