Важливо  

Читайте також  У новому числі газети ПОСТУП

Перша сторінка   ·  Казус Аграмунта  Погляд   ·  Українсько-польська війна пам'ятників: новий виток  Поступ у Львові   ·  Львівське сміття: I'll be back    ·  У Львові затримано понад 30 учасників масової бійки (ФОТО)  Поступ з краю   ·  Мільярди Януковича: українська влада отримала нову тему для піару  Поступ у світі   ·  КНДР пригрозила знищити атомну підводний човен ВМС США з ракетами Tomahawk  Тема Поступу   ·  Одеса: новий епіцентр антиукраїнських процесів?  Точка зору   ·  Українська весна. Як довгі травневі вихідні допомагають об'єднанню нації  Економіка у Поступі   ·  А у нас в трубі газ: чи зможе Україна відмовитися від імпорту палива  Калейдоскоп Поступу   ·  Розкрито походження свійських коней  Спорт-Поступ   ·  Кличко програв британцю Джошуа в бою за титул чемпіона світу  Пост-Factum   ·  Огрядний небіжчик викликав пожежу в американському крематорії 

Основні поняття економіки  

Уряд Росії схвалив проект скороченого бюджету

Уряд Росії схвалив проект скороченого бюджету

PDFДрукE-mail

Уряд Росії на засіданні 19 вересня в цілому схвалив прогноз макроекономічного розвитку країни і проект федерального бюджету на найближчі три роки. Про це, як повідомляє «Інтерфакс», заявив прем'єр-міністр Дмитро Медведєв.

Раніше повідомлялося, що Мінфіну в терміновому порядку довелося переверстувати бюджет із-за необхідності в умовах скорочення темпів зростання економіки понизити витрати країни. При цьому 18 вересня стало відомо, що проект ще не був повністю готовий, у зв'язку з чим Дмитро Медведєв закликав міністра фінансів Антона Силуанова допрацьовувати його «хоч вночі».

По новому плану, розробленому Мінфіном, в 2014 році доходи бюджету складуть 13,569 трильйонів рублів, а витрати — 13,96 трильйонів. Для порівняння, в бюджеті поточного року мовиться, що в 2014-м доходи повинні були вирости до 14,06 трильйонів, а витрати — до 14,2 трильйонів рублів.

У 2015 році, по оновленому плану, доходи складуть 14,5 трильйонів рублів, а витрати — 15,4 трильйонів. У 2016 році обидва показники ще збільшаться — до 15,9 і 16,4 трильйонів рублів відповідно. Дефіцит бюджету в 2014 році опиниться на рівні 0,5 відсотка ВВП, потім збільшиться до одного відсотка, а услід — знов скоротиться до 0,6 відсотка.

Зниження витрат бюджету буде забезпечено, зокрема, перенесенням частини програми держозброєння на пізніший термін, заморожуванням зарплат військовослужбовців і держслужбовців і деякими іншими заходами.

Санкцію на скорочення бюджету в складних макроекономічних умовах на початку вересня дав президент Володимир Путін. Він попросив не називати скорочення «секвестром», відзначивши, що грубого зменшення фінансування по всіх стаття незалежно від пріоритетів не буде.

© 2019 - Економічні новини
   
| Четвер, 24. Січня 2019 || Економічні новини |