Важливо  

Читайте також  Рекламні матеріали  

Основні поняття економіки  

Уряд Росії схвалив проект скороченого бюджету

Уряд Росії схвалив проект скороченого бюджету

PDFДрукE-mail

Уряд Росії на засіданні 19 вересня в цілому схвалив прогноз макроекономічного розвитку країни і проект федерального бюджету на найближчі три роки. Про це, як повідомляє «Інтерфакс», заявив прем'єр-міністр Дмитро Медведєв.

Раніше повідомлялося, що Мінфіну в терміновому порядку довелося переверстувати бюджет із-за необхідності в умовах скорочення темпів зростання економіки понизити витрати країни. При цьому 18 вересня стало відомо, що проект ще не був повністю готовий, у зв'язку з чим Дмитро Медведєв закликав міністра фінансів Антона Силуанова допрацьовувати його «хоч вночі».

По новому плану, розробленому Мінфіном, в 2014 році доходи бюджету складуть 13,569 трильйонів рублів, а витрати — 13,96 трильйонів. Для порівняння, в бюджеті поточного року мовиться, що в 2014-м доходи повинні були вирости до 14,06 трильйонів, а витрати — до 14,2 трильйонів рублів.

У 2015 році, по оновленому плану, доходи складуть 14,5 трильйонів рублів, а витрати — 15,4 трильйонів. У 2016 році обидва показники ще збільшаться — до 15,9 і 16,4 трильйонів рублів відповідно. Дефіцит бюджету в 2014 році опиниться на рівні 0,5 відсотка ВВП, потім збільшиться до одного відсотка, а услід — знов скоротиться до 0,6 відсотка.

Зниження витрат бюджету буде забезпечено, зокрема, перенесенням частини програми держозброєння на пізніший термін, заморожуванням зарплат військовослужбовців і держслужбовців і деякими іншими заходами.

Санкцію на скорочення бюджету в складних макроекономічних умовах на початку вересня дав президент Володимир Путін. Він попросив не називати скорочення «секвестром», відзначивши, що грубого зменшення фінансування по всіх стаття незалежно від пріоритетів не буде.

© 2022 - Економічні новини
   
| Середа, 17. Серпня 2022 || Економічні новини |