Важливо  

Читайте також  Рекламні матеріали  

Основні поняття економіки  

Перший північноамериканський замовник Superjet почав експлуатацію лайнерів

Перший північноамериканський замовник Superjet почав експлуатацію лайнерів

PDFДрукE-mail

Мексиканська авіакомпанія Interjet — перший північноамериканський замовник Sukhoi Superjet 100 — почала експлуатацію лайнера. Про це йдеться у прес-релізі компанії «Цивільні літаки Сухого».

Перші два SSJ-100, які були поставлені Interjet, 18 вересня успішно зробили перші комерційні рейси на території Мексики. Один з них зробив політ з Мехіко в Торреон, а другий - з Мехіко в Агуаськальентес.

Перший з двох Superjet був одержаний мексиканським перевізником в червні поточного року. Всього Interjet замовила у ГСС 20 таких літаків з можливістю збільшення замовлення ще на десять SSJ.

Глава Superjet International Назаріо Каучелья заявив, що SSJ 100 після виходу на західний ринок поступово стає конкурентним гравцем на ринку регіональної авіації. У компанії мають намір в подальші 20 років продавати близько тисячі Superjet.

Найпершим замовником SSJ 100 став «Аерофлот». В цілому ГСС має в своєму розпорядженні замовлення більш ніж на 170 лайнерів. Зараз Superjet експлуатують, окрім «Аерофлоту» і Interjet, російські «Якутія» і «московія», а також індонезійська Sky Aviation і лаосськая Lao Central.

© 2022 - Економічні новини
   
| Четвер, 11. Серпня 2022 || Економічні новини |