Важливо  

Читайте також  У новому числі газети ПОСТУП

Перша сторінка   ·  Казус Аграмунта  Погляд   ·  Українсько-польська війна пам'ятників: новий виток  Поступ у Львові   ·  Львівське сміття: I'll be back    ·  У Львові затримано понад 30 учасників масової бійки (ФОТО)  Поступ з краю   ·  Мільярди Януковича: українська влада отримала нову тему для піару  Поступ у світі   ·  КНДР пригрозила знищити атомну підводний човен ВМС США з ракетами Tomahawk  Тема Поступу   ·  Одеса: новий епіцентр антиукраїнських процесів?  Точка зору   ·  Українська весна. Як довгі травневі вихідні допомагають об'єднанню нації  Економіка у Поступі   ·  А у нас в трубі газ: чи зможе Україна відмовитися від імпорту палива  Калейдоскоп Поступу   ·  Розкрито походження свійських коней  Спорт-Поступ   ·  Кличко програв британцю Джошуа в бою за титул чемпіона світу  Пост-Factum   ·  Огрядний небіжчик викликав пожежу в американському крематорії 

Основні поняття економіки  

Уряд схвалив виключення населення із заморожування тарифів

Уряд схвалив виключення населення із заморожування тарифів

PDFДрукE-mail

Уряд Росії схвалив ідею Мінекономрозвитку про заморожування тарифів природних монополій тільки для промисловості. Про це заявив міністр фінансів Антон Силуанов. Раніше передбачалося, що заморожування тарифів розповсюдять і на населення.

За словами Силуанова, для населення тарифи в найближчі три роки ростимуть на величину інфляції попереднього року із знижуючим коефіцієнтом 0,7 (тобто величина інфляції мінус 30 відсотків). Міністр відзначив, що уряду «хотілося б поставити нуль», але не «можна одурюватися».

Підвищення тарифів для населення приведе до збільшення загальної інфляції в країні. Якщо раніше передбачалося, що в 2014 році вона складе 4,5 відсотка, то тепер, за розрахунками уряду, вона буде 4,8 відсотка. Прогноз буде виконаний при дотриманні ряду макроекономічних показників, у тому числі і середньорічної ціни на нафту в 93 долари за барель, з якої і верстався оновлений бюджет.

Для промислових підприємств заморожування тарифів відбудеться на один рік, в 2015-му і 2016-му роках вартість товарів і послуг природних монополій складе по п'ять відсотків, тобто буде трохи вищий за інфляцію.

Раніше ідею заморожування тарифів природних монополій критикували в держкомпаніях, яких це обмеження торкнеться. Наприклад, в «Газпромі» і РЖД відзначали, що недоотримання грошей монополіями приведе до скорочення їх витрат, що, зрештою, позначається і на наповненні бюджету, а також на соціальній стабільності в країні.

Рішення про заморожування тарифів було ухвалено урядом на тлі стагнації в промисловості і різкому спаді зростання ВВП, який вперше за останні роки виявився нижчим за середньосвітовий показник. Зростання промвиробництва у Росії за вісім місяців 2013 роки був нульовим.

© 2019 - Економічні новини
   
| Четвер, 24. Січня 2019 || Економічні новини |