Важливо  

Читайте також  У новому числі газети ПОСТУП

Перша сторінка   ·  Казус Аграмунта  Погляд   ·  Українсько-польська війна пам'ятників: новий виток  Поступ у Львові   ·  Львівське сміття: I'll be back    ·  У Львові затримано понад 30 учасників масової бійки (ФОТО)  Поступ з краю   ·  Мільярди Януковича: українська влада отримала нову тему для піару  Поступ у світі   ·  КНДР пригрозила знищити атомну підводний човен ВМС США з ракетами Tomahawk  Тема Поступу   ·  Одеса: новий епіцентр антиукраїнських процесів?  Точка зору   ·  Українська весна. Як довгі травневі вихідні допомагають об'єднанню нації  Економіка у Поступі   ·  А у нас в трубі газ: чи зможе Україна відмовитися від імпорту палива  Калейдоскоп Поступу   ·  Розкрито походження свійських коней  Спорт-Поступ   ·  Кличко програв британцю Джошуа в бою за титул чемпіона світу  Пост-Factum   ·  Огрядний небіжчик викликав пожежу в американському крематорії 

Основні поняття економіки  

Мінфін знайшов для бюджету 400 мільярдів рублів в тіньовому секторі економіки

Мінфін знайшов для бюджету 400 мільярдів рублів в тіньовому секторі економіки

PDFДрукE-mail

Скорочення тіньового сектора економіки дозволить привернути до бюджету Росії майже 400 мільярдів рублів в 2014-2016 роках. Про це заявив міністр фінансів Антон Силуанов.

За даними Мінфіну, в 2014 році скорочення тіньового сегменту поповнить бюджет країни на 47,6 мільярдів рублів, в 2015 році — на 106 мільярдів, а в 2016-м — ще на 233,2 мільярдів.

Силуанов додав, що Мінфін спільно з Федеральною податковою службою (ФНС) знайшли можливість мобілізувати до бюджету ще 20,4 мільярдів рублів в 2015 році. З якого джерела планується одержати вказані кошти, міністр не уточнив.

Раніше в уряді зважилися для скорочення бюджетних витрат відмовитися від індексації зарплат чиновників і військовослужбовців, заморозити тарифи природних монополій, а також посилити ряд положень пенсійної реформи. Зокрема, за оцінками Силуанова, заморожування зарплат держслужбовців і військових принесе до бюджету в 2015-2016 роках понад сто мільярдів рублів. На скорочення витрат влади були вимушені піти в умовах уповільнення темпів зростання ВВП і промислового виробництва.

У червні Силуанов оцінював тіньовий сектор російської економіки в 15-20 відсотків ВВП країни. Тоді ж він відзначив, що через відхід бізнесу в тінь бюджет недоотримує близько трьох трильйонів рублів податків.

© 2019 - Економічні новини
   
| Віторок, 22. Січня 2019 || Економічні новини |