Важливо  

Читайте також  Рекламні матеріали  

Основні поняття економіки  

Американський мільярдер зізнався у приховуванні від податків трьох мільйонів доларів

Американський мільярдер зізнався у приховуванні від податків трьох мільйонів доларів

PDFДрукE-mail

У США мільярдер і власник компанії іграшок Ті Ворнер (Ty Warner) визнав себе повністю винним в ухиленні від сплати податків. Про це говориться в повідомленні прокуратури міста Чікаго від 18 вересня.

Як покарання йому може загрожувати до п'яти років в'язниці. Крім того, як повідомляє ВВС News, бізнесмен заплатить штраф в 53 мільйони доларів.

Сторона звинувачення стверджує, що Ворнер, чия стан оцінюється в 2,6 мільярдів доларів, відвів від податків до трьох мільйонів доларів на секретних швейцарських рахунках. Мільярдер відкрив рахунок в банку UBS в 1996 році, але не повідомив про нього американській владі.

Переслідування Ворнера стало другим випадком в Чікаго, коли влада США висунула звинувачення проти громадян, що відкрили рахунки в банку UBS для ухилення від податків. У 2009 році банк в обмін на зняття звинувачень з боку Вашингтона погодився розкрити імена своїх американських клієнтів.

Ворнер у минулому був був актором, а потім працював на виробника іграшок Dakin. У 1986 році Ворнер створив власну компанію — Ty Inc. Компанія здобула популярність в 1990-і роки, коли запустила лінію м'яких іграшок Beanie Babies. Вони коштували від п'яти до семи доларів за штуку і забезпечили Ty Inc. значну частку ринку. Крім іграшок Ворнер займався інвестиціями в нерухомість і добродійністю.

© 2022 - Економічні новини
   
| Четвер, 11. Серпня 2022 || Економічні новини |