Важливо  

Читайте також  У новому числі газети ПОСТУП

Перша сторінка   ·  Казус Аграмунта  Погляд   ·  Українсько-польська війна пам'ятників: новий виток  Поступ у Львові   ·  Львівське сміття: I'll be back    ·  У Львові затримано понад 30 учасників масової бійки (ФОТО)  Поступ з краю   ·  Мільярди Януковича: українська влада отримала нову тему для піару  Поступ у світі   ·  КНДР пригрозила знищити атомну підводний човен ВМС США з ракетами Tomahawk  Тема Поступу   ·  Одеса: новий епіцентр антиукраїнських процесів?  Точка зору   ·  Українська весна. Як довгі травневі вихідні допомагають об'єднанню нації  Економіка у Поступі   ·  А у нас в трубі газ: чи зможе Україна відмовитися від імпорту палива  Калейдоскоп Поступу   ·  Розкрито походження свійських коней  Спорт-Поступ   ·  Кличко програв британцю Джошуа в бою за титул чемпіона світу  Пост-Factum   ·  Огрядний небіжчик викликав пожежу в американському крематорії 

Основні поняття економіки  

Росія заборонить ввезення вугілля з України

Росія заборонить ввезення вугілля з України

PDFДрукE-mail

Росія може заборонити імпорт вугілля з України. Про це в номері від 19 вересня пише газета «Відомості». Як повідомив видання неназваний представник Міненерго, 20 вересня урядова комісія по ПЕКу розгляне питання про доцільність імпорту до Росії вугілля з високим вмістом сірки (більше одного відсотка), яким відрізняється українське вугілля.

У Міненерго пояснили, що можлива заборона на ввезення вугілля з України пов'язана з негативними екологічними наслідками для населення на близьких до ТЕЦ територіям. Чиновники підкреслили, що такий крок не направлений на обмеження конкуренції на вугільному ринку.

За відомостями джерел видання, обмеження на імпорт російською стороною вугілля з високим вмістом сірки ініціював в травні цього року губернатор Ростовської області Василь Голубєв. Він відзначав, що таким чином він має намір захистити вітчизняних виробників вугілля, оскільки вугілля з України коштувало на десять відсотків російського.

Одним з найбільших імпортерів українського вугілля є «Газпром енергохолдинг». Серед інших великих споживачів вугілля з України також Enel (власник ОГК-5) і «КЕС-холдинг» (йому належить ТГК-9).

© 2019 - Економічні новини
   
| Віторок, 22. Січня 2019 || Економічні новини |