Важливо  

Читайте також  Рекламні матеріали  

Основні поняття економіки  

Росія заборонить ввезення вугілля з України

Росія заборонить ввезення вугілля з України

PDFДрукE-mail

Росія може заборонити імпорт вугілля з України. Про це в номері від 19 вересня пише газета «Відомості». Як повідомив видання неназваний представник Міненерго, 20 вересня урядова комісія по ПЕКу розгляне питання про доцільність імпорту до Росії вугілля з високим вмістом сірки (більше одного відсотка), яким відрізняється українське вугілля.

У Міненерго пояснили, що можлива заборона на ввезення вугілля з України пов'язана з негативними екологічними наслідками для населення на близьких до ТЕЦ територіям. Чиновники підкреслили, що такий крок не направлений на обмеження конкуренції на вугільному ринку.

За відомостями джерел видання, обмеження на імпорт російською стороною вугілля з високим вмістом сірки ініціював в травні цього року губернатор Ростовської області Василь Голубєв. Він відзначав, що таким чином він має намір захистити вітчизняних виробників вугілля, оскільки вугілля з України коштувало на десять відсотків російського.

Одним з найбільших імпортерів українського вугілля є «Газпром енергохолдинг». Серед інших великих споживачів вугілля з України також Enel (власник ОГК-5) і «КЕС-холдинг» (йому належить ТГК-9).

© 2023 - Економічні новини
   
| Субота, 04. Лютого 2023 || Економічні новини |