Важливо  

Читайте також  У новому числі газети ПОСТУП

Перша сторінка   ·  Казус Аграмунта  Погляд   ·  Українсько-польська війна пам'ятників: новий виток  Поступ у Львові   ·  Львівське сміття: I'll be back    ·  У Львові затримано понад 30 учасників масової бійки (ФОТО)  Поступ з краю   ·  Мільярди Януковича: українська влада отримала нову тему для піару  Поступ у світі   ·  КНДР пригрозила знищити атомну підводний човен ВМС США з ракетами Tomahawk  Тема Поступу   ·  Одеса: новий епіцентр антиукраїнських процесів?  Точка зору   ·  Українська весна. Як довгі травневі вихідні допомагають об'єднанню нації  Економіка у Поступі   ·  А у нас в трубі газ: чи зможе Україна відмовитися від імпорту палива  Калейдоскоп Поступу   ·  Розкрито походження свійських коней  Спорт-Поступ   ·  Кличко програв британцю Джошуа в бою за титул чемпіона світу  Пост-Factum   ·  Огрядний небіжчик викликав пожежу в американському крематорії 

Основні поняття економіки  

Росіяни почали рідше ходити в магазин, зате купують більше товарів

Росіяни почали рідше ходити в магазин, зате купують більше товарів

PDFДрукE-mail

Російські споживачі почали рідше ходити в магазин, зате купують кожного разу більше товарів. Середньостатистична російська сім'я щорічно витрачає на товари повсякденного попиту 108 800 рублів, підрахувала дослідницька компанія GfK Rus.

Витрати з року в рік ростуть трохи, витрати на продукти харчування збільшуються в основному за рахунок зростання цін, а збільшення споживання і кількості преміальних покупок незначне, розповів автор дослідження, заступник гендиректора GfK Rus Сергій Яшко.

За минулий рік, за даними GfK, продажі продовольчих товарів збільшилися на 8,7%, з яких 6 процентних пунктів дало зростання цін, пише сайт http://hotelwinnisworld.com/.

Найістотніші зміни відбуваються в поведінці покупців: за минулий рік кількість походів і поїздок за покупками знизилася на 4,8% - з 243 до 231 в рік, а середній чек, навпаки, збільшився на 14,2% - з 409 до 467 крб. Росіяни поступово холонуть до покупок: за даними GfK в 2010 році 71% респондентів відповідали, що люблять шопінг, у 2011-му таких було 68%, у 2012-му - 67%.

По темі: Как не купить что-нибудь ненужное

Ця тенденція виявилася вигідною великим гіпермаркетам в збиток магазинам "біля дому". У I кварталі магазини "біля дому" втратили 0,8% трафіку, а гіпермаркети збільшили на 3,77%.

Зараз найактивніше розвиваються великі формати - гіпермаркети і супермаркети, погоджується представник Спілки незалежних мереж Росії Сергій Кузнєцов. Перший, за його словами, приваблює покупця асортиментом і цінами, другий - великою часткою свіжих продуктів і кулінарії власного виробництва. У такі магазини люди ходять рідше, але витрачають більше - свіжі продукти дорожчі від консервованих і заморожених.

© 2019 - Економічні новини
   
| Четвер, 24. Січня 2019 || Економічні новини |