Важливо  

Читайте також  Рекламні матеріали  

Основні поняття економіки  

Громадський транспорт у Вашингтоні не працюватиме у вівторок через ураган

Громадський транспорт у Вашингтоні не працюватиме у вівторок через ураган

PDFДрукE-mail

Громадський транспорт у Вашингтоні не працюватиме у вівторок через ураганГромадський транспорт у Вашингтоні і околицях не працюватиме у вівторок через ураган "Сенді", що наближається до регіону, повідомляє міське управління транспорту.

"Метрополітен не працюватиме у вівторок через ураган "Сенді". Електрички залізничних компаній MARC і Virginia Railway Express (VRE) також не вийдуть на маршрути", - повідомили в управлінні.

Вашингтонське метро, автобуси, потяги MARC і VRE не виходили на маршрути у понеділок через погані погодні умови. "Метро і автобусні лінії відновлять роботу після поліпшення погодних умов і за безпечних для пасажирів умов роботи", - відзначили в управлінні.

Востаннє вашингтонське метро повністю припиняло роботу на час урагану в 2003 році, коли регіон піддався ударам "Ізабель".

У Балтіморі - найближчому від Вашингтона великому місті і найбільшому населеному пункті штату Меріленд - також у понеділок і вівторок не працює громадський транспорт, зупинено метро. Приміське сполучення в Балтіморі і Вашингтоні зупинене.

Раніше транспортні компанії заявили про припинення міжміського автобусного і залізничного сполучення, а власті Меріленда закрили два найбільші в штаті автомости.

У Вашингтоні припинили роботу служби прокату автомобілів і єдина служба прокату велосипедів Capital BikeShare.

Столичні аеропорти залишаються відкритими, проте авіакомпанії відміняють рейси до Вашингтона і Балтімора. Адміністрації аеропортів імені Рональда Рейгана і імені Джона Даллеса просять пасажирів не приїжджати для переоформлення авіаквитків, а робити це через сайти або колл-центри авіакомпаній. При цьому, відзначають дирекції аеропортів, всі їх служби працюють, а чисельність персоналу підтримується на мінімально необхідному рівні.

Як повідомив Національний центр попередження ураганів США (NHC), "Сенді" досягне побережжя США протягом 3-5 годин. За даними метеорологів, за станом на 00.00 мск ураган знаходився в 90 кілометрах на південний схід від мису Кейп-Мей в штаті Нью-Джерсі і прямував на північний захід із швидкістю 44 кілометра в годину. Пориви супутніх вітрів досягали 150 кілометрів на годину. За прогнозами синоптиків, найбільш відчутного удару ураган завдасть по штатах Нью-Йорк, Нью-Джерсі, Коннектікут і Пенсільванія.© 2022 - Економічні новини
   
| Середа, 17. Серпня 2022 || Економічні новини |