Важливо  

Читайте також  У новому числі газети ПОСТУП

Перша сторінка   ·  Казус Аграмунта  Погляд   ·  Українсько-польська війна пам'ятників: новий виток  Поступ у Львові   ·  Львівське сміття: I'll be back    ·  У Львові затримано понад 30 учасників масової бійки (ФОТО)  Поступ з краю   ·  Мільярди Януковича: українська влада отримала нову тему для піару  Поступ у світі   ·  КНДР пригрозила знищити атомну підводний човен ВМС США з ракетами Tomahawk  Тема Поступу   ·  Одеса: новий епіцентр антиукраїнських процесів?  Точка зору   ·  Українська весна. Як довгі травневі вихідні допомагають об'єднанню нації  Економіка у Поступі   ·  А у нас в трубі газ: чи зможе Україна відмовитися від імпорту палива  Калейдоскоп Поступу   ·  Розкрито походження свійських коней  Спорт-Поступ   ·  Кличко програв британцю Джошуа в бою за титул чемпіона світу  Пост-Factum   ·  Огрядний небіжчик викликав пожежу в американському крематорії 

Основні поняття економіки  

Падіння цін на нафту підняло вартість долара і євро в Росії

Падіння цін на нафту підняло вартість долара і євро в Росії

PDFДрукE-mail

Інвестори на російському ринку почали торги 15 квітня з продажу рубля. В результаті за перші півгодини торгової сесії долар на Московській біржі подорожчав на 20,5 копійки до 31,29 рубля, а євро — на 25,5 копійки до 40,91 рубля.

Рубль дешевшає на тлі падіння цін на європейську нафту марки Brent, яка з ранку подешевшала з 102,7 до 100,8 долара за баррель. Втім, в останні хвилини на біржі ICE зафіксований підвищений попит, внаслідок чого Brent подорожчала до 101,5 долара за барель.

Зниження цін на нафту, у свою чергу, було викликано зниженням темпів економічного зростання в Китаї. 15 квітня стало відомо, що в першому кварталі місцева економіка підросла тільки на 7,7 відсотка при прогнозі у 8 відсотків. Для порівняння, кварталом раніше ВВП Китаю збільшився на 7,9 відсотка.

Зниження темпів зростання ВВП Китаю вже привело до падіння фондових індексів в Азії в межах півтора відсотків. На Московській біржі індекс РТС опустився на 1,29 відсотка до 1387 пунктів, а ММВБ — на 0,46 відсотка до 1379 пунктів.

© 2019 - Економічні новини
   
| Віторок, 22. Січня 2019 || Економічні новини |