Важливо  

Читайте також  У новому числі газети ПОСТУП

Перша сторінка   ·  Казус Аграмунта  Погляд   ·  Українсько-польська війна пам'ятників: новий виток  Поступ у Львові   ·  Львівське сміття: I'll be back    ·  У Львові затримано понад 30 учасників масової бійки (ФОТО)  Поступ з краю   ·  Мільярди Януковича: українська влада отримала нову тему для піару  Поступ у світі   ·  КНДР пригрозила знищити атомну підводний човен ВМС США з ракетами Tomahawk  Тема Поступу   ·  Одеса: новий епіцентр антиукраїнських процесів?  Точка зору   ·  Українська весна. Як довгі травневі вихідні допомагають об'єднанню нації  Економіка у Поступі   ·  А у нас в трубі газ: чи зможе Україна відмовитися від імпорту палива  Калейдоскоп Поступу   ·  Розкрито походження свійських коней  Спорт-Поступ   ·  Кличко програв британцю Джошуа в бою за титул чемпіона світу  Пост-Factum   ·  Огрядний небіжчик викликав пожежу в американському крематорії 
Вас интересует фестиваль Спасская башня билеты 2014 - загляните на этот ресурс.

Основні поняття економіки  

Шувалов виступив за дозвіл паралельного імпорту

Шувалов виступив за дозвіл паралельного імпорту

PDFДрукE-mail

Зняття заборони на паралельний імпорт підтримав перший застпник голови уряди Ігор Шувалов. Про це в номері від 15 квітня пише financebis.net. Як указує видання, раніше за дозвіл паралельного імпорту виступали тільки у Федеральній антимонопольній службі (ФАС), вважаючи, що це дозволило б знизити внутрішні ціни на товари.

Як підкреслює financebis.net, рішення про зняття заборони на паралельний імпорт ще не остаточне: його ще належить обговорити на нараді у прем'єр-міністра Дмитра Медведєва, а потім і у президента Владимира Путіна. У Мінекономрозвитку і Мінпромторзі дотепер виступають проти дозволу на паралельний імпорт. У міністерствах вважають, зокрема, що зняття заборони скоротить інвестиції у виробництво на території Росії.

За даними видання, обмеження на неофіційний імпорт в уряді все ж таки планують залишити без змін. Так, щоб не порушувати домовленості з автовиробниками, які локалізують виробництво в Росії, буде окремо врегульований неофіційний імпорт запчастин. Також за допомогою технічних регламентів може бути обмежений паралельний імпорт продуктів харчування, ювелірних прикрас та інших товарів, які зараз ввозяться при держконтролі.

Паралельний імпорт товарів в Росії заборонений статтею 1487 Цивільного кодексу, що набула чинності з 2008 року. Ввозити товари може тільки правовласник або уповноважений дилер з письмового дозволу правовласника, щоб не було порушене виняткове право на товарний знак.

© 2019 - Економічні новини
   
| Віторок, 22. Січня 2019 || Економічні новини |