Важливо  

Читайте також  У новому числі газети ПОСТУП

Перша сторінка   ·  Казус Аграмунта  Погляд   ·  Українсько-польська війна пам'ятників: новий виток  Поступ у Львові   ·  Львівське сміття: I'll be back    ·  У Львові затримано понад 30 учасників масової бійки (ФОТО)  Поступ з краю   ·  Мільярди Януковича: українська влада отримала нову тему для піару  Поступ у світі   ·  КНДР пригрозила знищити атомну підводний човен ВМС США з ракетами Tomahawk  Тема Поступу   ·  Одеса: новий епіцентр антиукраїнських процесів?  Точка зору   ·  Українська весна. Як довгі травневі вихідні допомагають об'єднанню нації  Економіка у Поступі   ·  А у нас в трубі газ: чи зможе Україна відмовитися від імпорту палива  Калейдоскоп Поступу   ·  Розкрито походження свійських коней  Спорт-Поступ   ·  Кличко програв британцю Джошуа в бою за титул чемпіона світу  Пост-Factum   ·  Огрядний небіжчик викликав пожежу в американському крематорії 

Основні поняття економіки  

Послуги професійного бухгалтера у Львові

Послуги професійного бухгалтера у Львові

PDFДрукE-mail

Сьогодні доволі популярною серед підприємців, є послуга залучення бухгалтера «зі сторони». Тобто, конкретна фірма, яка не хоче (не спроможна) витрачатися на ставку бухгалтера у власному штаті, може замовити відповідні послуги у професіоналів своєї справи. Спеціалісти на замовлення можуть займатися і бухгалтерією, і податковим обліком, за бажанням підприємств різної форми власності. Наприклад, усі бажаючі підприємницькі структури, організації, можуть замовити послуги бухгалтера у Львові.

Серед головних переваг ведення бухгалтерського обліку (бухгалтерський аутсорсинг) на замовлення, можна, зокрема, відзначити: високу професійну компетентність фахівців; бездоганну ділову репутацію; різноманітність спеціалізації; повну відповідальність за виконану роботу; надання послуги бухгалтерського аутсорсингу на відстані; забезпечення повного контролю за веденням бухгалтерського обліку власником бізнесу, інвестором; можливість відновлення бухгалтерського обліку і т.п. Замовивши професійні послуги бухгалтера, власник має можливість більше зосередитися на власному бізнесі, не відволікаючись на утримування розширеного штату.

Професійна робота найманого бухгалтера передбачає ведення справ підприємства, чи то з загальною, чи спрощеною системою оподаткування, також, незалежно від сфери діяльності компаніії. Вартість послуг бухгалтера у Львові, визначається індивідуальним підходом до кожного клієнта. За основу береться базовий тариф, також враховується специфіка, обсяг документообігу, особливості господарської діяльності. Остаточна вартість послуг бухгалтера залежить від обсягу проведеної роботи, складності оформлення звітності. Також, вартість послуги може залежати від кількості найманих працівників, необхідності сплачувати певні податки.

Професійний бухгалтер використовує усі сучасні механізми ведення справ. Наприклад, дуже зручною формою є електронна звітність. Вона, без перебільшення, є доволі простим, зручним та ефективним сучасним способом спілкування з різними службами: податковою, пенсійним фондом, держкомітетом статистики. Завдяки електронному цифровому підпису, угоді на подання електронної звітності, видається можливим здавати «збиткові» податкові декларації без жодних проблем, не витрачаючи дорогоцінний час на регулярні відвідини ДПІ, пенсійного фонду і т.п. Також, зменшуеться ризик сплатити штраф, через несвоєчасне подання звітів.

© 2019 - Економічні новини
   
| Віторок, 22. Січня 2019 || Економічні новини |