Важливо  

Читайте також  У новому числі газети ПОСТУП

Перша сторінка   ·  Казус Аграмунта  Погляд   ·  Українсько-польська війна пам'ятників: новий виток  Поступ у Львові   ·  Львівське сміття: I'll be back    ·  У Львові затримано понад 30 учасників масової бійки (ФОТО)  Поступ з краю   ·  Мільярди Януковича: українська влада отримала нову тему для піару  Поступ у світі   ·  КНДР пригрозила знищити атомну підводний човен ВМС США з ракетами Tomahawk  Тема Поступу   ·  Одеса: новий епіцентр антиукраїнських процесів?  Точка зору   ·  Українська весна. Як довгі травневі вихідні допомагають об'єднанню нації  Економіка у Поступі   ·  А у нас в трубі газ: чи зможе Україна відмовитися від імпорту палива  Калейдоскоп Поступу   ·  Розкрито походження свійських коней  Спорт-Поступ   ·  Кличко програв британцю Джошуа в бою за титул чемпіона світу  Пост-Factum   ·  Огрядний небіжчик викликав пожежу в американському крематорії 

Основні поняття економіки  

Професія рибалки перестала бути найнебезпечнішою у США

Професія рибалки перестала бути найнебезпечнішою у США

PDFДрукE-mail

Вперше за останні декілька років професія рибалки перестала бути найнебезпечнішою у США. Про це повідомляє midnightco.com, який склав рейтинг десяти найнебезпечніших професій на основі даних міністерства праці.

У поточному рейтингу найнебезпечніших професій лідирують лісоруби. У 2012 році в результаті нещасних випадків з 34050 лісорубів, що проживають в США, загинули 62 людини, що відповідає 127,8 смерті на сто тисяч працівників. Рівень смертності серед риболовів за підсумками минулого року склав 117 на сто тисяч чоловік (всього за рік загинули 32 рибалки).

По темі: Британських рибалок змусять обледащіти

До десятки найнебезпечніших для життя професій увійшли також пілоти, покрівельники, сталевари, сміттєзбирачі, електрики, водії вантажівок, ковбої і фермери, а також будівельники.

Як вказує видання, в цілому по країні у 2012 році рівень смертності на роботі дещо знизився в порівнянні з попереднім роком. Якщо в 2011 році в результаті професійної діяльності загинули 4693 людини, то минулого року ця кількість скоротилася до 4383.

© 2019 - Економічні новини
   
| Четвер, 24. Січня 2019 || Економічні новини |