Важливо  

Читайте також  У новому числі газети ПОСТУП

Перша сторінка   ·  Казус Аграмунта  Погляд   ·  Українсько-польська війна пам'ятників: новий виток  Поступ у Львові   ·  Львівське сміття: I'll be back    ·  У Львові затримано понад 30 учасників масової бійки (ФОТО)  Поступ з краю   ·  Мільярди Януковича: українська влада отримала нову тему для піару  Поступ у світі   ·  КНДР пригрозила знищити атомну підводний човен ВМС США з ракетами Tomahawk  Тема Поступу   ·  Одеса: новий епіцентр антиукраїнських процесів?  Точка зору   ·  Українська весна. Як довгі травневі вихідні допомагають об'єднанню нації  Економіка у Поступі   ·  А у нас в трубі газ: чи зможе Україна відмовитися від імпорту палива  Калейдоскоп Поступу   ·  Розкрито походження свійських коней  Спорт-Поступ   ·  Кличко програв британцю Джошуа в бою за титул чемпіона світу  Пост-Factum   ·  Огрядний небіжчик викликав пожежу в американському крематорії 

Основні поняття економіки  

Рейтинг Іспанії на рівні Baa3 по Moody's можуть знизити - аналітики

Рейтинг Іспанії на рівні Baa3 по Moody's можуть знизити - аналітики

PDFДрукE-mail

Рейтинг Іспанії на рівні Baa3 по Moody's можуть знизитиМіжнародне рейтингове агентство Moody's може знизити на поточному тижні суверенний кредитний рейтинг Іспанії - однієї з п'яти найбільших економік єврозони і її проблемних регіонів, вважають аналітики Raiffeisen Research.

Рейтинг Іспанії ("Baa3") знаходиться в списку на перегляд з можливим пониженням.

У п'ятницю були представлені результати незалежної оцінки окремих банків Іспанії, що свідчать про дефіцит капіталу в розмірі менше 60 мільярдів євро. Аналітики Raiffeisen Research вважають, що надано від єврозони може бути 40 мільярдів євро.

У суботу країна представила проект бюджету 2013 року, прогноз дефіциту Іспанії на 2012 рік був підвищений 7,4% з 6,3% до ВВП, нагадують вони.

"Було зрозуміло, що (колишня - ред.) мета по дефіциту 2012 року не буде досягнута. Це (невиконання орієнтиру - ред.) може повторитися і в 2013 році у зв'язку з надмірно оптимістичним урядовим прогнозом зростання. Наступне пониження з боку Moody's може відбутися на цьому тижні", - вважають аналітики.

© 2019 - Економічні новини
   
| Віторок, 22. Січня 2019 || Економічні новини |