Важливо  

Читайте також  У новому числі газети ПОСТУП

Перша сторінка   ·  Казус Аграмунта  Погляд   ·  Українсько-польська війна пам'ятників: новий виток  Поступ у Львові   ·  Львівське сміття: I'll be back    ·  У Львові затримано понад 30 учасників масової бійки (ФОТО)  Поступ з краю   ·  Мільярди Януковича: українська влада отримала нову тему для піару  Поступ у світі   ·  КНДР пригрозила знищити атомну підводний човен ВМС США з ракетами Tomahawk  Тема Поступу   ·  Одеса: новий епіцентр антиукраїнських процесів?  Точка зору   ·  Українська весна. Як довгі травневі вихідні допомагають об'єднанню нації  Економіка у Поступі   ·  А у нас в трубі газ: чи зможе Україна відмовитися від імпорту палива  Калейдоскоп Поступу   ·  Розкрито походження свійських коней  Спорт-Поступ   ·  Кличко програв британцю Джошуа в бою за титул чемпіона світу  Пост-Factum   ·  Огрядний небіжчик викликав пожежу в американському крематорії 

Основні поняття економіки  

Названі найпопулярніші інтернет-магазини серед росіян

Названі найпопулярніші інтернет-магазини серед росіян

PDFДрукE-mail

В даний час інтернет-торгівля швидко завойовує все більшу частку ринку оптових і роздрібних продажів, прийшовши на зміну стандартним магазинам самообслуговування.

Так разом з сучасними сервісами різних компаній з продажу товарів через попередні замовлення клієнтів, успішно розвиваються так звані інтернет-магазини, звертаються за покупками в які тисячі потенційних покупців.

При цьому рівень довіри до торгівлі через мережу Інтернет росте швидкими темпами, відповідно з'ясувавши, який інтернет-магазинів найбільш популярний серед користувачів мережі, можна зрозуміти, де найбільш вигідні умови покупки різних товарів.

Як розповіли аналітики ринку, рейтинг популярності інтернет-магазинів заснований на наступних критеріях: оцінки динаміки і кількості частоти слів і пошукових згадок в системі Яндекс.

Так, згідно з цим рейтингом безумовним лідером у Росії є інтернет-магазин «TechnoPoint», що має власні склади і що здійснює торгівлю декількома тисячами найменувань товарів різних брендів. Другу і третю строчку рейтингу займають інтернет-магазини «Зв'язковий» і «OLDI» відповідно, обслуговуючі більше 100 тисяч замовлень кожен місяць. Найпопулярнішими ж інтернет магазинами серед користувачів соціальної мережі Однокласники і ВКонтакте є «e96.ru», «Зв'язковий» і «Top-Shop».

© 2019 - Економічні новини
   
| Віторок, 22. Січня 2019 || Економічні новини |