Важливо  

Читайте також  Рекламні матеріали  

Основні поняття економіки  

Названі найпопулярніші інтернет-магазини серед росіян

Названі найпопулярніші інтернет-магазини серед росіян

PDFДрукE-mail

В даний час інтернет-торгівля швидко завойовує все більшу частку ринку оптових і роздрібних продажів, прийшовши на зміну стандартним магазинам самообслуговування.

Так разом з сучасними сервісами різних компаній з продажу товарів через попередні замовлення клієнтів, успішно розвиваються так звані інтернет-магазини, звертаються за покупками в які тисячі потенційних покупців.

При цьому рівень довіри до торгівлі через мережу Інтернет росте швидкими темпами, відповідно з'ясувавши, який інтернет-магазинів найбільш популярний серед користувачів мережі, можна зрозуміти, де найбільш вигідні умови покупки різних товарів.

Як розповіли аналітики ринку, рейтинг популярності інтернет-магазинів заснований на наступних критеріях: оцінки динаміки і кількості частоти слів і пошукових згадок в системі Яндекс.

Так, згідно з цим рейтингом безумовним лідером у Росії є інтернет-магазин «TechnoPoint», що має власні склади і що здійснює торгівлю декількома тисячами найменувань товарів різних брендів. Другу і третю строчку рейтингу займають інтернет-магазини «Зв'язковий» і «OLDI» відповідно, обслуговуючі більше 100 тисяч замовлень кожен місяць. Найпопулярнішими ж інтернет магазинами серед користувачів соціальної мережі Однокласники і ВКонтакте є «e96.ru», «Зв'язковий» і «Top-Shop».

© 2022 - Економічні новини
   
| Четвер, 11. Серпня 2022 || Економічні новини |