Важливо  

Читайте також  У новому числі газети ПОСТУП

Перша сторінка   ·  Казус Аграмунта  Погляд   ·  Українсько-польська війна пам'ятників: новий виток  Поступ у Львові   ·  Львівське сміття: I'll be back    ·  У Львові затримано понад 30 учасників масової бійки (ФОТО)  Поступ з краю   ·  Мільярди Януковича: українська влада отримала нову тему для піару  Поступ у світі   ·  КНДР пригрозила знищити атомну підводний човен ВМС США з ракетами Tomahawk  Тема Поступу   ·  Одеса: новий епіцентр антиукраїнських процесів?  Точка зору   ·  Українська весна. Як довгі травневі вихідні допомагають об'єднанню нації  Економіка у Поступі   ·  А у нас в трубі газ: чи зможе Україна відмовитися від імпорту палива  Калейдоскоп Поступу   ·  Розкрито походження свійських коней  Спорт-Поступ   ·  Кличко програв британцю Джошуа в бою за титул чемпіона світу  Пост-Factum   ·  Огрядний небіжчик викликав пожежу в американському крематорії 

Основні поняття економіки  

Автошколи попросили дати їм право приймати іспити замість ГІБДД

Автошколи попросили дати їм право приймати іспити замість ГІБДД

PDFДрукE-mail


Некомерційне партнерство «Гільдія автошкіл» запропонувало дозволити освітнім установам приймати водійські іспити замість ГИБДД . Відповідне звернення було направлено до комітету Держдуми по транспорту, повідомляє postup.brama.com.

Відзначається, що ідея передати повноваження автошкіл виникла в самій Державтоінспекції в 2016 році. Тоді МВС розробило проект наказу, однак, за даними джерела телеканалу, до першої версії документа у Мін'юсту виникли зауваження. Пізніше документ був скоректований і 3 квітня повторно направлений в відомство.

Координатор спільноти автолюбителів «Сині відерця» Петро Шкуматов виступив проти ініціативи «Гільдії автошкіл». На його думку, в разі, якщо такі правила будуть введені, «кількість лівих посвідчень, які можна буде оформити, різко зросте», передає Національна служба новин (НСН).

З 1 вересня 2016 року в Росії вступив в силу новий порядок складання іспитів на водійські права і отримання відповідних посвідчень. Зокрема, за помилку в теоретичної частини іспиту тепер призначаються додаткові питання, а кількість вправ на майданчику зросла до п'яти.

© 2019 - Економічні новини
   
| Віторок, 22. Січня 2019 || Економічні новини |