Важливо  

Читайте також  Рекламні матеріали  

Основні поняття економіки  

У США помітили списані стелс-літаки

У США помітили списані стелс-літаки

PDFДрукE-mail

У міжнародному аеропорту Фресно Йосеміті в США помітили незвичайні літальні апарати. Пара списаних стелс-літаків F-117 прибула на базу 144-го винищувального крила Військово-повітряних сил (ВПС) США. Літаки візьмуть участь в навчаннях в якості «літаків-агресорів», повідомляє The Drive.

Представники 144-го винищувального крила розповіли, що літаки прибули для участі в навчаннях із застосуванням літаків F-15C / D. Малопомітні літаки F-117 будуть імітувати мети, які не схожі на поширені літаки ВПС США. Вибір F-117 в якості «агресора» також обумовлений поширенням технологій малопомітності на літаках потенційного противника.

Літаки F-117 зняли з озброєння в 2008 році, замінивши їх винищувачами F-22 Raptor. Тому багато пілоти не бачили цей літак в небі. Це дозволяє використовувати F-117 для тренувань пілотів по ідентифікації малопомітних і незнайомих цілей.

Lockheed F-117 Night Hawk здійснив перший політ в 1981 році. За дев'ять років виробництва було зібрано 64 одиниці F-117. Малопомітний літак призначений для таємного подолання системи протиповітряної оборони противника і атаки важливих наземних цілей. Літак отримав характерний гранований фюзеляж і крило великий стрілоподібності. Ці особливості сприяють низькою помітності F-117.

© 2022 - Економічні новини
   
| Четвер, 11. Серпня 2022 || Економічні новини |