Важливо  

Читайте також  Рекламні матеріали  

Основні поняття економіки  

Сенат США у четвер прийме закон про запобігання дефолта країни

Сенат США у четвер прийме закон про запобігання дефолта країни

PDFДрукE-mail

Сенат США у четвер прийме закон про запобігання дефолта країниСенат конгресу США, як очікується, прийме у четвер законопроект, що знімає необхідність до 19 травня підвищувати стелю держборгу США, повідомили в апараті глави демократичної більшості палати.
Законопроект передбачає продовження фінансування статей бюджету по оплаті міжнародних зобов'язань США, що дозволяє країні уникнути оголошення технічного дефолту. Білий дім підтримав законопроект, хоч і заявив, що віддав би перевагу не відстроченню вирішення питання, а його повному узгодженню на довгостроковий період. Раніше, 23 січня, законопроект прийняла палата представників.

"Голосування пройде сьогодні пополудні. Ми чекаємо, що законопроект буде прийнятий", - сказала представник апарату глави більшості.

Стеля держборгу в США на даний момент складає 16,394 трильйонів доларів, востаннє вона підвищувалася в кінці січня 2012 року. Країна подолала цю стелю 31 грудня 2012 року, проте Мінфін вжив заходів, необхідних для продовження обслуговування боргу до теперішнього часу.

© 2020 - Економічні новини
   
| Віторок, 04. Серпня 2020 || Економічні новини |