Важливо  

Читайте також  У новому числі газети ПОСТУП

Перша сторінка   ·  Казус Аграмунта  Погляд   ·  Українсько-польська війна пам'ятників: новий виток  Поступ у Львові   ·  Львівське сміття: I'll be back    ·  У Львові затримано понад 30 учасників масової бійки (ФОТО)  Поступ з краю   ·  Мільярди Януковича: українська влада отримала нову тему для піару  Поступ у світі   ·  КНДР пригрозила знищити атомну підводний човен ВМС США з ракетами Tomahawk  Тема Поступу   ·  Одеса: новий епіцентр антиукраїнських процесів?  Точка зору   ·  Українська весна. Як довгі травневі вихідні допомагають об'єднанню нації  Економіка у Поступі   ·  А у нас в трубі газ: чи зможе Україна відмовитися від імпорту палива  Калейдоскоп Поступу   ·  Розкрито походження свійських коней  Спорт-Поступ   ·  Кличко програв британцю Джошуа в бою за титул чемпіона світу  Пост-Factum   ·  Огрядний небіжчик викликав пожежу в американському крематорії 

Основні поняття економіки  

"Трійка" оцінить запропоновані Грецією скорочення витрат

"Трійка" оцінить запропоновані Грецією скорочення витрат

PDFДрукE-mail

"Трійка" оцінить запропоновані Грецією скорочення витратПредставники "трійки" міжнародних кредиторів (ЄС, ЕЦБ і МВФ) оцінять у понеділок запропоновані Грецією скорочення витрат в обмін на черговий транш кредитів.

За повідомленням міністерства фінансів, глава відомства Янніс Стурнарас представить експертам "трійки", які повернулися до Афін в неділю, план по скороченню витрат приблизно на 11,5 мільярдів євро в найближчі два роки, узгоджений лідерами правлячої коаліції минулого тижня після приблизно тримісячних переговорів. Ці витрати необхідні для виконання раніше узгодженої програми скорочення бюджетного дефіциту, яка відхилилася від намічених цілей через політичну нестабільність в Греції і глибшого, ніж очікувалося, економічного спаду. Кредитори з ЄС і МВФ заявляють, що Греція не одержить новий 31,5-мільярдний транш кредитів до тих пір, поки не визначиться з подальшим урізуванням витрат.

Переговори ведуться в обстановці секретності, проте відомо, що новий пакет заходів припускає подальше скорочення соціальних витрат, включаючи зарплати і пенсії, що може викликати нову хвилю протесту.

У Греції залишилося небагато часу для ухвалення закону про скорочення, оскільки вже 8 жовтня міністри фінансів країн єврозони можуть розглянути питання про надання країні наступного траншу.

"Потрібно визначити деталі і проголосувати за пакет (заходів) протягом декількох днів. Наступний транш необхідний для повернення ліквідності в економіку, він не може затримуватися. Навіть здорові компанії знаходяться під загрозою закриття, а безробіття росте", - заявив в опублікованому в неділю інтерв'ю прем'єр-міністр Греції Антоніс Самарас.

© 2019 - Економічні новини
   
| Віторок, 22. Січня 2019 || Економічні новини |