Важливо  

Читайте також  Рекламні матеріали  

Основні поняття економіки  

Засновник Uber Тревіс Каланік покинув свій пост

Засновник Uber Тревіс Каланік покинув свій пост

PDFДрукE-mail

Засновник і генеральний директор компанії Uber Тревіс Каланік покинув свій пост. При цьому він зберіг місце в раді директорів. Про це в середу, 21 червня, повідомляє The New York Times.

Відзначається, що на такий крок Каланіка змусило піти тиск з боку великих інвесторів. Серед них називається велика венчурна компанія Benchmark, фінансувала на ранньому етапі розвитку ряд успішних проектів, таких як Twitter і Instagram.

«Я люблю Uber більше, ніж що-небудь ще, так що, в цей важкий момент, я прийняв рішення відступити, щоб компанія могла продовжити розвиток, не відволікаючись на чвари», - заявив Каланік.

20 березня стало відомо про те, що президент Uber Джефф Джонс залишив свій пост, розчарувавшись в методах керівництва компанії. «Методи і принципи, яких я дотримувався протягом своєї кар'єри, несумісні з побаченим і пережитим мною в Uber», - пояснив Джонс.

Тревісу Каланіку 40 років, його статок оцінюється у шість мільярдів доларів.

Онлайн-сервіс замовлення таксі Uber працює в 570 містах майже в 70 країнах. Влітку 2016 року Uber продав китайський бізнес компанії Didi Chuxing Technology Co.

© 2022 - Економічні новини
   
| Середа, 17. Серпня 2022 || Економічні новини |