Важливо  

Читайте також  У новому числі газети ПОСТУП

Перша сторінка   ·  Казус Аграмунта  Погляд   ·  Українсько-польська війна пам'ятників: новий виток  Поступ у Львові   ·  Львівське сміття: I'll be back    ·  У Львові затримано понад 30 учасників масової бійки (ФОТО)  Поступ з краю   ·  Мільярди Януковича: українська влада отримала нову тему для піару  Поступ у світі   ·  КНДР пригрозила знищити атомну підводний човен ВМС США з ракетами Tomahawk  Тема Поступу   ·  Одеса: новий епіцентр антиукраїнських процесів?  Точка зору   ·  Українська весна. Як довгі травневі вихідні допомагають об'єднанню нації  Економіка у Поступі   ·  А у нас в трубі газ: чи зможе Україна відмовитися від імпорту палива  Калейдоскоп Поступу   ·  Розкрито походження свійських коней  Спорт-Поступ   ·  Кличко програв британцю Джошуа в бою за титул чемпіона світу  Пост-Factum   ·  Огрядний небіжчик викликав пожежу в американському крематорії 

Основні поняття економіки  

Китайська платіжна система UnionPay доступна в Азербайджані

Китайська платіжна система UnionPay доступна в Азербайджані

PDFДрукE-mail

UnionPay International уклала угоду з Міжнародним банком Азербайджану і процесинговим центром MilliKart, яке дозволить торговельним точкам країни приймати кредитні і дебетові карти китайської платіжної системи UnionPay.

Згідно з умовами угоди, торгові точки і банкомати країни почнуть приймати платіжні картки UnionPay до кінця 2015 року. В цілому, картами можна буде користуватися 50% банкоматів і 30% платіжних терміналів Азербайджану.

Завдяки співпраці з цими двома організаціями, UnionPay зможе відповідати зростаючому попиту на використання китайських платіжних карток за кордоном, наприклад, під час подорожі. Крім платежів у традиційних магазинах, керівництво UnionPay розглядає можливість впровадження онлайн-платежів за своїми картками, а також випуск брендових платіжних карток банками Азербайджану.

Кількість країн Центральної Азії, які створюють умови для інтеграції китайської платіжної системи Union Pay, поступово збільшується. У Казахстані більше 50% банкоматів і 20% торгових терміналів вже приймають картки UnionPay. У Киргизстані, Таджикистані і Узбекистані, власники карток UnionPay також можуть розплатитися ними в торгових точках, позначених логотипом UnionPay.

В даний час карти UnionPay доступні до оплати в більш ніж 140 країнах світу.

© 2019 - Економічні новини
   
| Віторок, 22. Січня 2019 || Економічні новини |