Важливо  

Читайте також  Рекламні матеріали  

Основні поняття економіки  

Китайська платіжна система UnionPay доступна в Азербайджані

Китайська платіжна система UnionPay доступна в Азербайджані

PDFДрукE-mail

UnionPay International уклала угоду з Міжнародним банком Азербайджану і процесинговим центром MilliKart, яке дозволить торговельним точкам країни приймати кредитні і дебетові карти китайської платіжної системи UnionPay.

Згідно з умовами угоди, торгові точки і банкомати країни почнуть приймати платіжні картки UnionPay до кінця 2015 року. В цілому, картами можна буде користуватися 50% банкоматів і 30% платіжних терміналів Азербайджану.

Завдяки співпраці з цими двома організаціями, UnionPay зможе відповідати зростаючому попиту на використання китайських платіжних карток за кордоном, наприклад, під час подорожі. Крім платежів у традиційних магазинах, керівництво UnionPay розглядає можливість впровадження онлайн-платежів за своїми картками, а також випуск брендових платіжних карток банками Азербайджану.

Кількість країн Центральної Азії, які створюють умови для інтеграції китайської платіжної системи Union Pay, поступово збільшується. У Казахстані більше 50% банкоматів і 20% торгових терміналів вже приймають картки UnionPay. У Киргизстані, Таджикистані і Узбекистані, власники карток UnionPay також можуть розплатитися ними в торгових точках, позначених логотипом UnionPay.

В даний час карти UnionPay доступні до оплати в більш ніж 140 країнах світу.

© 2022 - Економічні новини
   
| Четвер, 11. Серпня 2022 || Економічні новини |