Важливо  

Читайте також  У новому числі газети ПОСТУП

Перша сторінка   ·  Казус Аграмунта  Погляд   ·  Українсько-польська війна пам'ятників: новий виток  Поступ у Львові   ·  Львівське сміття: I'll be back    ·  У Львові затримано понад 30 учасників масової бійки (ФОТО)  Поступ з краю   ·  Мільярди Януковича: українська влада отримала нову тему для піару  Поступ у світі   ·  КНДР пригрозила знищити атомну підводний човен ВМС США з ракетами Tomahawk  Тема Поступу   ·  Одеса: новий епіцентр антиукраїнських процесів?  Точка зору   ·  Українська весна. Як довгі травневі вихідні допомагають об'єднанню нації  Економіка у Поступі   ·  А у нас в трубі газ: чи зможе Україна відмовитися від імпорту палива  Калейдоскоп Поступу   ·  Розкрито походження свійських коней  Спорт-Поступ   ·  Кличко програв британцю Джошуа в бою за титул чемпіона світу  Пост-Factum   ·  Огрядний небіжчик викликав пожежу в американському крематорії 
wymiana wodomierzy 18-29 lipca | A Wytwarzane wyroby silikonowe I. | pielucha flanelowa cena, za rolkę

Основні поняття економіки  

Безробіття в єврозоні в липні було в рамках прогнозу - 11,3%

Безробіття в єврозоні в липні було в рамках прогнозу - 11,3%

PDFДрукE-mail

Безробіття в єврозоні в липні було в рамках прогнозу - 11,3%Рівень безробіття в 17 країнах єврозони в липні в місячному вираженні склало 11,3%, зберігшись, таким чином, на рівні переглянутого червневого показника, мовиться у звіті європейського статистичного агентства Евростат.

Первинний показник червня був переглянутий 11,3% з 11,2% за попередньою оцінкою.

Дані повністю співпали з очікуваннями аналітиків, опитаних порталом dailyFX.

В цілому по ЄС рівень безробіття зберігся на переглянутому червневому рівні в 10,4%.

Роком раніше рівень безробіття в єврозоні складав 10,1%, а в ЄС - 9,6%.

В абсолютному вираженні число безробітних в ЄС у звітному місяці склало 25,254 мільйонів чоловік, в єврозоні - трохи більше 18 мільйонів чоловік.

Найменший рівень безробіття серед країн ЄС в травні був зафіксований в Австрії (4,5%), Нідерландах (5,3%) Німеччині і Люксембурзі (5,5%), найвищий - як і раніше в Іспанії (25,1%) і Греції (23,1%, дані на травень 2012 року).

Рівень безробіття серед осіб молодше 25 років в липні склав 22,6% в єврозоні і 22,5% в ЄС. У липні 2011 року аналогічні показники складали 21,3% і 20,7% відповідно.

© 2019 - Економічні новини
   
| Віторок, 22. Січня 2019 || Економічні новини |