Важливо  

Читайте також  Рекламні матеріали  

Основні поняття економіки  

США посилили санкції проти Венесуели

США посилили санкції проти Венесуели

PDFДрукE-mail

США ввели санкції проти Венесуели. Про це повідомляє Reuters.

Президент США Дональд Трамп підписав відповідний указ, що дозволяє приймати рестриктивні заходи проти Центрального банку Венесуели і державної нафтової компанії PDSVA, а також проти будь-якої особи, що діє в інтересах Ніколаса Мадуро.

Мінфін США заблокував активи PDSVA на 7 мільярдів доларів. Венесуелі дозволяється торгувати нафтою з американськими компаніями, проте гроші підуть на заморожені рахунки. Для ряду європейських і карибських країн також зроблені винятки, які дозволять здійснити належний перехід з імпорту венесуельської нафти.

Санкції щодо PDVSA будуть зняті, коли Венесуелу очолить тимчасовий глава держави, яким Вашингтон вважає лідера опозиції Хуана Гуайдо, або майбутнє законно обраний уряд, яке вирішиться на боротьбу з корупцією.

Мадуро прокоментував введення санкцій в ефірі Radio Miraflores. За його словами, Вашингтон хоче відібрати у Венесуели дочірню компанію PDVSA - Citgo. він пообіцяв прийняти повний спектр заходів у відповідь - політичних, юридичних і технічних - для захисту інтересів своєї країни.

Раніше США закликали армію Венесуели перейти на бік опозиції. Радник президента США з національної безпеки Джон Болтон навів як приклад для наслідування військового аташе посольства Венесуели у Вашингтоні полковника Хосе Луїса Сільву. Той 27 січня розірвав відносини з обраним президентом Ніколасом Мадуро і визнав главою латиноамериканської країни Гуайдо.

© 2022 - Економічні новини
   
| Четвер, 11. Серпня 2022 || Економічні новини |