Важливо  

Читайте також  Рекламні матеріали  

Основні поняття економіки  

Росія зайняла друге місце у світі за витратами на придбання футболістів

Росія зайняла друге місце у світі за витратами на придбання футболістів

PDFДрукE-mail

Російські клуби зайняли друге місце у світі за витратами на придбання футболістів з інших чемпіонатів у 2012 році. В цілому російські клуби витратили 256 мільйонів доларів. Випередили росіян тільки англійські клуби, які витратили 314 мільйонів доларів. На третьому місці Туреччина. Витрати турецьких клубів склали 78 мільйонів. Про це зазначається у звіті, підготовленому ФІФА, короткий виклад якого подає футбольний сайт ceprincipat.com.

За комісіями агентам за переходи гравців Росія зайняла третє місце. Російські клуби заплатили 23 мільйони доларів — менше, ніж англійські (59 мільйонів) та італійські (41 мільйон) клуби.

Загальний обсягм ринку міжнародних футбольних трансферів склав 2,53 мільярдів доларів. Це на 10 відсотків менше, ніж у 2011 році.

Найбільше грошей від продажу гравців заробили бразильські клуби, які одержали 121 мільйон доларів за трансфери. Друге місце зайняли клуби з Португалії, що заробили 103 мільйони (очевидно, значну частину цієї суми становить дохід від продажу в «Зеніт» футболістів Халка і Акселя Вітселя — ЗМІ повідомляли, що за них пітерський клуб заплатив 80 мільйонів євро).

Найбільше на міжнародному трансферному ринку в 2012 році купували бразильських гравців (1463 людини). На другому місці — футболісти з Аргентини (782 гравці), на третьому — представники Великобританії (507 чоловік). Середній вік гравців, залучених у міжнародні трансфери, склав 24 роки і 10 місяців.

© 2022 - Економічні новини
   
| Середа, 17. Серпня 2022 || Економічні новини |