Важливо  

Читайте також  У новому числі газети ПОСТУП

Перша сторінка   ·  Казус Аграмунта  Погляд   ·  Українсько-польська війна пам'ятників: новий виток  Поступ у Львові   ·  Львівське сміття: I'll be back    ·  У Львові затримано понад 30 учасників масової бійки (ФОТО)  Поступ з краю   ·  Мільярди Януковича: українська влада отримала нову тему для піару  Поступ у світі   ·  КНДР пригрозила знищити атомну підводний човен ВМС США з ракетами Tomahawk  Тема Поступу   ·  Одеса: новий епіцентр антиукраїнських процесів?  Точка зору   ·  Українська весна. Як довгі травневі вихідні допомагають об'єднанню нації  Економіка у Поступі   ·  А у нас в трубі газ: чи зможе Україна відмовитися від імпорту палива  Калейдоскоп Поступу   ·  Розкрито походження свійських коней  Спорт-Поступ   ·  Кличко програв британцю Джошуа в бою за титул чемпіона світу  Пост-Factum   ·  Огрядний небіжчик викликав пожежу в американському крематорії 

Основні поняття економіки  

Хто насправді може заробити, граючи на форекс?

Хто насправді може заробити, граючи на форекс?

PDFДрукE-mail

Заробляння грошей - процес нескінченний, який супроводжує нас майже все свідоме життя. Комусь це вдається краще, комусь гірше. Іноді виявляється так, що людина тільки до кінця свого буття починає розуміти, що довгі роки займалася зовсім не тим, що у неї добре виходить.

Наприклад, будь-який професійний форекс трейдер скаже вам, що він далеко не з шкільної лави займався грою на форексі. Багато хто був до цього звичайними менеджерами, інженерами і маркетологами. Проте є прислів'я, що якщо риба шукає, де глибше, то людина - де краще. Відстоювати багатогодинний робочий день для задоволення матеріальної потреби інших (власників фірми) не так приємно, як працювати на себе.

Звичайно в роботі на себе є і свої нюанси.  За власні помилки доведеться відповідати самостійно. І, відповідно, нести фінансові витрати і втрати за рахунок власної кишені. З іншого боку така відповідальність дисциплінує і привчає до того, що звинувачувати в здійснених самим собою дурощах когось, окрім як самого себе не можна.

По темі: Експерти: регулювання форекс-компаній стане імпульсом для ринку

Багато хто питає - а чи дійсно можна заробити на форекс? Так, можна. Головне зрозуміти, що форекс - це твоє. Інакше не заробиш нічого. До цього повинні бути схильності. Точно так, як і геніальний перукар може творити на головах фантастичні зачіски, але виявляється нездатним навіть посмажити собі яєчню - йому цього просто не дано. Тому для того, щоб почати грати на форекс варто спочатку спробувати – а чи точно це те, що вам потрібне.

Саме тому на багатьох майданчиках форекс є пробні уроки з пробними віртуальними грошима, на яких ви не заробите, але і не програєте. А ось якщо ви вже серйозно вирішили зайнятися цією справою, варто розраховувати не тільки на власне везіння та інтуїцію, але і перелопатити гори спеціалізованої економічної літератури, а також рекомендації у ЗМІ на кшталт ось цієї сторінки.

© 2019 - Економічні новини
   
| Четвер, 24. Січня 2019 || Економічні новини |