Важливо  

Читайте також  У новому числі газети ПОСТУП

Перша сторінка   ·  Казус Аграмунта  Погляд   ·  Українсько-польська війна пам'ятників: новий виток  Поступ у Львові   ·  Львівське сміття: I'll be back    ·  У Львові затримано понад 30 учасників масової бійки (ФОТО)  Поступ з краю   ·  Мільярди Януковича: українська влада отримала нову тему для піару  Поступ у світі   ·  КНДР пригрозила знищити атомну підводний човен ВМС США з ракетами Tomahawk  Тема Поступу   ·  Одеса: новий епіцентр антиукраїнських процесів?  Точка зору   ·  Українська весна. Як довгі травневі вихідні допомагають об'єднанню нації  Економіка у Поступі   ·  А у нас в трубі газ: чи зможе Україна відмовитися від імпорту палива  Калейдоскоп Поступу   ·  Розкрито походження свійських коней  Спорт-Поступ   ·  Кличко програв британцю Джошуа в бою за титул чемпіона світу  Пост-Factum   ·  Огрядний небіжчик викликав пожежу в американському крематорії 

Основні поняття економіки  

Число заявок на допомогу по безробіттю в США виросло на 6 тисяч

Число заявок на допомогу по безробіттю в США виросло на 6 тисяч

PDFДрукE-mail

Число заявок на допомогу по безробіттю в США виросло на 6 тисячЧисло первинних заявок на допомогу по безробіттю в США за тиждень, що завершився 26 листопада, несподівано виросло на 6 тисяч - до 402 тисяч, повідомило міністерство праці країни.
При цьому кількість первинних заявок за тиждень, що завершився 19 листопада, була переглянута у бік підвищення - до 396 тисяч з 393 тисяч заявок.

Опубліковані дані виявилися гіршими за очікування аналітиків, що прогнозували зниження на 3 тисячі - до 390 тисяч заявок.

Середнє число первинних заявок за чотири тижні, що завершилися 25 листопада, виросло на 500 чоловік в порівнянні з переглянутим аналогічним показником минулого тижня і склало 395,75 тисячі.

Кількість одержуючих допомогу по безробіттю за тиждень, що завершився 19 листопада, склало 3,740 мільйонів чоловік, що на 35 тисяч більше переглянутого показника попереднього тижня.

Число первинних заявок на допомогу по безробіттю (Initial Jobless Claims) публікується щонеділі міністерством праці США. Показник відображає кількість людей, що вперше звернулися за допомогою протягом звітного тижня. Одночасно виходять дані по кількості людей, одержуючих допомогу.

Обидва індикатори відображають динаміку на ринку праці і часто переглядаються, роблячи помірний вплив на ринок. Тижневі значення первинних заявок вкрай кричучі, тому багато аналітиків вважають за краще відстежувати динаміку середнього за чотири тижні показника.

© 2019 - Економічні новини
   
| Віторок, 22. Січня 2019 || Економічні новини |