Важливо  

Читайте також  У новому числі газети ПОСТУП

Перша сторінка   ·  Казус Аграмунта  Погляд   ·  Українсько-польська війна пам'ятників: новий виток  Поступ у Львові   ·  Львівське сміття: I'll be back    ·  У Львові затримано понад 30 учасників масової бійки (ФОТО)  Поступ з краю   ·  Мільярди Януковича: українська влада отримала нову тему для піару  Поступ у світі   ·  КНДР пригрозила знищити атомну підводний човен ВМС США з ракетами Tomahawk  Тема Поступу   ·  Одеса: новий епіцентр антиукраїнських процесів?  Точка зору   ·  Українська весна. Як довгі травневі вихідні допомагають об'єднанню нації  Економіка у Поступі   ·  А у нас в трубі газ: чи зможе Україна відмовитися від імпорту палива  Калейдоскоп Поступу   ·  Розкрито походження свійських коней  Спорт-Поступ   ·  Кличко програв британцю Джошуа в бою за титул чемпіона світу  Пост-Factum   ·  Огрядний небіжчик викликав пожежу в американському крематорії 

Основні поняття економіки  

Індекс ділової активності в промисловості США в листопаді виріс на 1,9%

Індекс ділової активності в промисловості США в листопаді виріс на 1,9%

PDFДрукE-mail

Прапор СШАІндекс ділової активності у промисловому секторі економіки США (ISM Manufacturing) в листопаді збільшився на 1,9 процентного пункту - до 52,7% з 50,8% в жовтні, виявившись кращим за очікування аналітиків, свідчать дані американського Інституту управління постачаннями (Institute for Supply Management, ISM).
Експерти, опитані інформаційно-аналітичним інтернет-порталом dailyFX.com, прогнозували зростання показника в листопаді до 51,5%.

Показник вище за відмітку в 50% говорить про зростання ділової активності у виробничому секторі, нижче - про її спад.

Заснований у 1915 році ISM є найбільшою у світі асоціацією зайнятих в цій сфері фахівців - його членами є понад 40 тисяч менеджерів. Індекс ділової активності у промисловості (ISM Manufacturing) розраховується щомісячно шляхом опитування менеджерів, зайнятих у цій сфері.

© 2019 - Економічні новини
   
| Віторок, 22. Січня 2019 || Економічні новини |