Важливо  

Читайте також  У новому числі газети ПОСТУП

Перша сторінка   ·  Казус Аграмунта  Погляд   ·  Українсько-польська війна пам'ятників: новий виток  Поступ у Львові   ·  Львівське сміття: I'll be back    ·  У Львові затримано понад 30 учасників масової бійки (ФОТО)  Поступ з краю   ·  Мільярди Януковича: українська влада отримала нову тему для піару  Поступ у світі   ·  КНДР пригрозила знищити атомну підводний човен ВМС США з ракетами Tomahawk  Тема Поступу   ·  Одеса: новий епіцентр антиукраїнських процесів?  Точка зору   ·  Українська весна. Як довгі травневі вихідні допомагають об'єднанню нації  Економіка у Поступі   ·  А у нас в трубі газ: чи зможе Україна відмовитися від імпорту палива  Калейдоскоп Поступу   ·  Розкрито походження свійських коней  Спорт-Поступ   ·  Кличко програв британцю Джошуа в бою за титул чемпіона світу  Пост-Factum   ·  Огрядний небіжчик викликав пожежу в американському крематорії 

Основні поняття економіки  

Мінімальний набір продуктів харчування в РФ у 2011 г подешевшав на 6,1%

Мінімальний набір продуктів харчування в РФ у 2011 г подешевшав на 6,1%

PDFДрукE-mail

Продуктова корзина.Вартість мінімального набору продуктів харчування в середньому по Росії за 2011 рік знизилася на 6,1%, склавши 2,419 тисячі рублів з розрахунку на місяць, при цьому у грудні збільшилася на 0,9%, мовиться в повідомленні Росстату.
"Вартість мінімального набору продуктів харчування в середньому по Росії в кінці грудня 2011 року склала 2 (тисячі) 419,9 рубля з розрахунку на місяць. За місяць його вартість виросла на 0,9% (з початку року - знизилася на 6,1%)", - сказано в прес-релізі.

Дешевше за все цей набір продуктів обходився росіянам в Курській області - 1,971 тисячі рублів, дорожче - на Чукоткі, де його вартість досягла 6,533 тисяч рублів.

У Москві вартість мінімального набору продуктів склала 2,829 тисячі рублів і за рік знизилася на 5,5% (у грудні виросла на 0,6%), в Санкт-Петербурзі - 2,798 тисячі рублів і знизилася на 3,3% (у грудні виросла на 0,5%).

Вартість мінімального набору продуктів харчування визначена на основі такого набору для чоловіка працездатного віку. Вона відображає міжрегіональну диференціацію рівнів споживчих цін і не є елементом величини прожиткового мінімуму, визначуваного в суб'єктах РФ. При розрахунку вартості мінімального набору, на відміну від прожиткового мінімуму, використовуються єдині, встановлені в цілому по РФ, об'єми споживання.

© 2019 - Економічні новини
   
| Віторок, 22. Січня 2019 || Економічні новини |