Важливо  

Читайте також  У новому числі газети ПОСТУП

Перша сторінка   ·  Казус Аграмунта  Погляд   ·  Українсько-польська війна пам'ятників: новий виток  Поступ у Львові   ·  Львівське сміття: I'll be back    ·  У Львові затримано понад 30 учасників масової бійки (ФОТО)  Поступ з краю   ·  Мільярди Януковича: українська влада отримала нову тему для піару  Поступ у світі   ·  КНДР пригрозила знищити атомну підводний човен ВМС США з ракетами Tomahawk  Тема Поступу   ·  Одеса: новий епіцентр антиукраїнських процесів?  Точка зору   ·  Українська весна. Як довгі травневі вихідні допомагають об'єднанню нації  Економіка у Поступі   ·  А у нас в трубі газ: чи зможе Україна відмовитися від імпорту палива  Калейдоскоп Поступу   ·  Розкрито походження свійських коней  Спорт-Поступ   ·  Кличко програв британцю Джошуа в бою за титул чемпіона світу  Пост-Factum   ·  Огрядний небіжчик викликав пожежу в американському крематорії 

Основні поняття економіки  

Розміри китайської тіньової економіки досягають 1,4 трильйонів доларів

Розміри китайської тіньової економіки досягають 1,4 трильйонів доларів

PDFДрукE-mail

У 2008 році від властей КНР було скрито близько 9,3 трлн юанів (1,4 трлн доларів)Тіньові доходи китайських домогосподарств співставні з 30% всієї економіки країни, показало дослідження The China Reform Foundation, проведене на замовлення Credit Suisse".

У 2008 році від властей КНР було скрито близько 9,3 трлн юанів (1,4 трлн доларів). Оцінка зроблена на основі реальних витрат і доходів за офіційною статистикою, а також інтерв'ю.
Дохід середньостатистичного китайця міг бути на 90% вище за офіційний і складати 32 154 юані (4726 доларів), підрахували автори дослідження, але невраховані гроші належать всього 10% домогосподарств Китаю.

Доходи цих багачів в 26 разів перевищують заробітки бідної частини населення, а не в дев'ять, як показує офіційна статистика, а доходи городян - в 65 разів вище, ніж у сільських жителів, а не в 23 рази. Національне бюро статистики КНР не веде обліку тіньових доходів, сказав його представник.

Тіньові доходи пов'язані з корупцією при реалізації суспільних проектів, операціях по покупці землі і нерухомості, з бонусами від монополій, пише автор дослідження професор Венг Сяолу.

Дослідження показують, що корупційні операції реалізуються через дітей чиновників або лідерів компартії, відзначає колишній державний аудитор КНР Лі Цзіньхуа. "Деякі чиновники легально володіють декількома банківськими рахунками і безліччю активів, але багатство їх дітей - на порядки вище", - говорить він.

Населення все більше обурюється добробутом нащадків членів компартії, що росте, відзначає китайське інформаційне агентство Xinhua. 91% респондентів переконані, що всі багаті сімейства в Китаї мають політичне минуле, показало опитування газети People's Daily.

© 2019 - Економічні новини
   
| Четвер, 24. Січня 2019 || Економічні новини |