Важливо  

Читайте також  У новому числі газети ПОСТУП

Перша сторінка   ·  Казус Аграмунта  Погляд   ·  Українсько-польська війна пам'ятників: новий виток  Поступ у Львові   ·  Львівське сміття: I'll be back    ·  У Львові затримано понад 30 учасників масової бійки (ФОТО)  Поступ з краю   ·  Мільярди Януковича: українська влада отримала нову тему для піару  Поступ у світі   ·  КНДР пригрозила знищити атомну підводний човен ВМС США з ракетами Tomahawk  Тема Поступу   ·  Одеса: новий епіцентр антиукраїнських процесів?  Точка зору   ·  Українська весна. Як довгі травневі вихідні допомагають об'єднанню нації  Економіка у Поступі   ·  А у нас в трубі газ: чи зможе Україна відмовитися від імпорту палива  Калейдоскоп Поступу   ·  Розкрито походження свійських коней  Спорт-Поступ   ·  Кличко програв британцю Джошуа в бою за титул чемпіона світу  Пост-Factum   ·  Огрядний небіжчик викликав пожежу в американському крематорії 

Основні поняття економіки  

S&P понизило довгостроковий рейтинг Ірландії на один ступінь

S&P понизило довгостроковий рейтинг Ірландії на один ступінь

PDFДрукE-mail

Міжнародне рейтингове агентство Standard & Poor's Міжнародне рейтингове агентство Standard & Poor's понизило довгостроковий кредитний рейтинг Ірландії на один ступінь - з "АА" до "АА-" у зв'язку з очікуваним збільшенням витрат на підтримку фінансового сектора, повідомляє "Фінмаркет" з посиланням на повідомлення агентства.

Рейтинг "АА-" є для Ірландії найнижчим з 1995 року. Прогноз по рейтингу "негативний", що відображає вірогідність подальшого погіршення рейтингу у разі зростання бюджетного навантаження, пов'язаного з підтримкою банківської системи, або прояву інших несприятливих для економіки чинників.

Разом з тим короткостроковий рейтинг Ірландії був підтверджений на рівні "А-1+" з "негативним" прогнозом.

"Зниження рейтингу відображає нашу думку про те, що зростання бюджетних витрат на підтримку ірландського фінансового сектора ще більше ослабить фіскальну гнучкість уряду в середньостроковому періоді", - заявив кредитний аналітик S&P Тревор Куллінан.

Варто нагадати, що місяць тому агентство Moody's понизило рейтинг Ірландії на один ступінь з Аа1 до Аа2 із стабільним прогнозом.

Стабільний прогноз по рейтингу означає, що аналітики агентства не розглядають вірогідність подальшого зниження рейтингу в майбутньому.

Ірландія була першою серед країн Євросоюзу, що відчула на собі вплив рецесії. Вийти з неї країні вдалося лише в першому кварталі цього року. Економіка Ірландії постраждала особливо сильно, тому що надмірне кредитування спричинило за собою будівельний бум, який раптово закінчився в кінці 2008 року.

Вимушений рятувати банківську систему, уряд Ірландії наростив держборг з 25% ВВП до 64% ВВП до кінця минулого року. Заходи по рекапіталізації банків оцінюються вже в 25 млрд євро, і при цьому можуть бути потрібні додаткові засоби.

© 2019 - Економічні новини
   
| Віторок, 22. Січня 2019 || Економічні новини |