Важливо  

Читайте також  У новому числі газети ПОСТУП

Перша сторінка   ·  Казус Аграмунта  Погляд   ·  Українсько-польська війна пам'ятників: новий виток  Поступ у Львові   ·  Львівське сміття: I'll be back    ·  У Львові затримано понад 30 учасників масової бійки (ФОТО)  Поступ з краю   ·  Мільярди Януковича: українська влада отримала нову тему для піару  Поступ у світі   ·  КНДР пригрозила знищити атомну підводний човен ВМС США з ракетами Tomahawk  Тема Поступу   ·  Одеса: новий епіцентр антиукраїнських процесів?  Точка зору   ·  Українська весна. Як довгі травневі вихідні допомагають об'єднанню нації  Економіка у Поступі   ·  А у нас в трубі газ: чи зможе Україна відмовитися від імпорту палива  Калейдоскоп Поступу   ·  Розкрито походження свійських коней  Спорт-Поступ   ·  Кличко програв британцю Джошуа в бою за титул чемпіона світу  Пост-Factum   ·  Огрядний небіжчик викликав пожежу в американському крематорії 

Основні поняття економіки  

LiveJournal запустив функцію монетизації призначених для користувачів блогів

LiveJournal запустив функцію монетизації призначених для користувачів блогів

PDFДрукE-mail

LiveJournal запустив функцію монетизації призначених для користувачів блогівБлогхостинг LiveJournal ("Живий журнал", ЖЖ) запустив обіцяну ще весною функцію "Промо в журналах", що дозволяє користувачам монетизувати їх блоги, рекламуючи в них чужі публікації, повідомив у вівторок керівник сервісу в Росії Ілля Дронов в своєму щоденнику на LiveJournal.

"Це другий крок до монетизації власного журналу і інструменту, що приходить на зміну Google AdSense, що передчасно покинув нас. На даний момент тільки обмежена група користувачів може встановити собі даний блок в журналі, проте вже зараз розміститися в ньому може будь-який охочий", - пише Дронов.

Список користувачів, що вже дістали доступ до функції, налічує біля півсотні аккаунтів, в числі яких відомі топ-блогери. Представники ЖЖ не уточнюють, коли інструмент для заробітку стане доступний всім охочим.

За просування записів інших користувачів власник журналу одержує внутрішню валюту ЖЖ - жетони. У тестовий період сервіс стягує комісію в 2% від вартості розміщення, в майбутньому ця ставка зміниться. У власника журналу, в якому розташований промо-блок, є можливість встановити власні вимоги до розміщуваних записів.

Внутрішню валюту LiveJournal можна перевести в рублі або долари тільки за допомогою послуг сторонніх брокерів. Можливість виведення жетонів від самого ЖЖ запрацює не раніше наступного року, уточнюють представники блогхостингу.

Інструмент "Промо в журналах" прийшов на зміну програмі "Твій журнал - твої гроші", закритої в травні поточного року. Програма, запущена у вересні 2009 року, дозволяла користувачам розміщувати в своїх блогах контекстну рекламу за допомогою системи Google AdSense. Послуга була доступна тільки власникам платних аккаунтів, а весь дохід від розміщення реклами перераховувався користувачу. Відключити програму раніше наміченого терміну довелося через розбіжності з Google щодо контенту, поряд з яким розміщувалася реклама.

За даними LiveJournal, на сервісі зареєстровано більше 30 мільйонів користувачів по всьому світу. На російськомовний сегмент сервісу доводяться п'ять мільйонів зареєстрованих аккаунтів.

© 2019 - Економічні новини
   
| Четвер, 24. Січня 2019 || Економічні новини |