Важливо  

Читайте також  У новому числі газети ПОСТУП

Перша сторінка   ·  Казус Аграмунта  Погляд   ·  Українсько-польська війна пам'ятників: новий виток  Поступ у Львові   ·  Львівське сміття: I'll be back    ·  У Львові затримано понад 30 учасників масової бійки (ФОТО)  Поступ з краю   ·  Мільярди Януковича: українська влада отримала нову тему для піару  Поступ у світі   ·  КНДР пригрозила знищити атомну підводний човен ВМС США з ракетами Tomahawk  Тема Поступу   ·  Одеса: новий епіцентр антиукраїнських процесів?  Точка зору   ·  Українська весна. Як довгі травневі вихідні допомагають об'єднанню нації  Економіка у Поступі   ·  А у нас в трубі газ: чи зможе Україна відмовитися від імпорту палива  Калейдоскоп Поступу   ·  Розкрито походження свійських коней  Спорт-Поступ   ·  Кличко програв британцю Джошуа в бою за титул чемпіона світу  Пост-Factum   ·  Огрядний небіжчик викликав пожежу в американському крематорії 

Основні поняття економіки  

Таджикистан ввів в дію цемзавод продуктивністю в 100 тис тонн в рік

Таджикистан ввів в дію цемзавод продуктивністю в 100 тис тонн в рік

PDFДрукE-mail

Таджикистан ввів в дію цемзавод продуктивністю в 100 тис тонн в рікЗавод по виробництву цементу потужністю в 100 тисяч тонн в рік почав функціонувати на півночі Таджикистану, повідомив у вівторок представник міністерства енергетики і промисловості країни.

"З часом планується довести потужність заводу до 1 мільйона тонн, тим самим, зробивши його одним з найкрупніших таджицьких підприємств по виробництву цементу", - сказав співбесідник агентства.

На підприємстві встановлено новітнє устаткування китайського виробництва, вартістю понад 1,8 мільйонів доларів.

Зараз в Таджикистані діють 6 цемзаводів, що випускають загалом більше 2 мільйонів тонн продукції в рік. При цьому Таджикистан не може повністю задовольнити свої потреби в цементі, у зв'язку з чим його імпортують з Пакистану, Білорусії і Казахстану. На півдні країни зараз йде будівництво двох цемзаводів потужністю в 3 мільйони і 1 мільйон тонн в рік.

Цемент в країні використовується, в основному, для будівництва важливих стратегічних об'єктів країни - відновлення інфраструктури Рогунської ГЕС, аеропорту, доріг і урядових об'єктів.

© 2019 - Економічні новини
   
| Четвер, 24. Січня 2019 || Економічні новини |