Важливо  

Читайте також  У новому числі газети ПОСТУП

Перша сторінка   ·  Казус Аграмунта  Погляд   ·  Українсько-польська війна пам'ятників: новий виток  Поступ у Львові   ·  Львівське сміття: I'll be back    ·  У Львові затримано понад 30 учасників масової бійки (ФОТО)  Поступ з краю   ·  Мільярди Януковича: українська влада отримала нову тему для піару  Поступ у світі   ·  КНДР пригрозила знищити атомну підводний човен ВМС США з ракетами Tomahawk  Тема Поступу   ·  Одеса: новий епіцентр антиукраїнських процесів?  Точка зору   ·  Українська весна. Як довгі травневі вихідні допомагають об'єднанню нації  Економіка у Поступі   ·  А у нас в трубі газ: чи зможе Україна відмовитися від імпорту палива  Калейдоскоп Поступу   ·  Розкрито походження свійських коней  Спорт-Поступ   ·  Кличко програв британцю Джошуа в бою за титул чемпіона світу  Пост-Factum   ·  Огрядний небіжчик викликав пожежу в американському крематорії 

Основні поняття економіки  

ТНК-ВР веде переговори про продаж "Роснєфті" 20% в ННК

ТНК-ВР веде переговори про продаж "Роснєфті" 20% в ННК

PDFДрукE-mail

ТНК-ВР веде переговори про продаж "Роснєфті" 20% в ННКРосійсько-британська ТНК-ВР веде переговори про продаж ВАТ "Роснєфть" 20% в ТОВ "ННК", працюючому у Венесуелі консорціумі російських нафтових компаній, повідомив головний фінансовий директор ТНК-ВР Джонатан Мьюїр.

"Ми зараз знаходимося в процесі переговорів з "Роснєфтью" по даній темі", - сказав Мьюїр на прес-конференції у вівторок.

ННК, рівні частки в якому належать п'яти компаніям - "Роснєфті", Лукойлу, ТНК-ВР, "Газпром нафти" і "Сургутнєфтєгазу", - володіє 40%-ою часткою в російсько-венесуельському СП по розробці блоку Хунін-6. Раніше ЗМІ повідомляли, що консорціум можуть покинути "Сургутнєфтєгаз" і ТНК-ВР.

Мьюїр відзначив, що компанія дійсно хотіла б провести відчуження цього активу. За його словами, це пов'язано з тим, що компанія хотіла б консолідувати свої проекти у Венесуелі.

"Ми хотіли б концентруватися на роботі з одним або двома партнерами, а не з консорціумом", - сказав топ-менеджер.

Раніше у вівторок повідомлялося, що Федеральна антимонопольна служба Росії вирішила "Роснєфті" збільшити частку в ННК до 40% з 20%.

© 2019 - Економічні новини
   
| Віторок, 22. Січня 2019 || Економічні новини |