Важливо  

Читайте також  У новому числі газети ПОСТУП

Перша сторінка   ·  Казус Аграмунта  Погляд   ·  Українсько-польська війна пам'ятників: новий виток  Поступ у Львові   ·  Львівське сміття: I'll be back    ·  У Львові затримано понад 30 учасників масової бійки (ФОТО)  Поступ з краю   ·  Мільярди Януковича: українська влада отримала нову тему для піару  Поступ у світі   ·  КНДР пригрозила знищити атомну підводний човен ВМС США з ракетами Tomahawk  Тема Поступу   ·  Одеса: новий епіцентр антиукраїнських процесів?  Точка зору   ·  Українська весна. Як довгі травневі вихідні допомагають об'єднанню нації  Економіка у Поступі   ·  А у нас в трубі газ: чи зможе Україна відмовитися від імпорту палива  Калейдоскоп Поступу   ·  Розкрито походження свійських коней  Спорт-Поступ   ·  Кличко програв британцю Джошуа в бою за титул чемпіона світу  Пост-Factum   ·  Огрядний небіжчик викликав пожежу в американському крематорії 

Основні поняття економіки  

"Роснєфть" купує чотири німецькі нафтопереробні заводи

"Роснєфть" купує чотири німецькі нафтопереробні заводи

PDFДрукE-mail

"Роснєфть" веде переговори про покупку 50% акцій німецької Ruhr Oel GmbH"Роснєфть" веде переговори про покупку 50% акцій німецької Ruhr Oel GmbH, пише The Wall Street Journal з посиланням на джерело.

Переговори російська компанія веде з венесуельською держкомпанією Petroleos de Venezuela SA. Інші 50% Ruhr Oel GmbH належать британській BP. Спочатку половина компанії оцінювалася в 2 млрд доларів. Проте низький прибуток, наявність великої кількості вільних потужностей в галузі і падаючий попит серйозно понизили ціну. Газета також відзначає, що BP може заблокувати операцію, якщо "Роснєфть" не піде на поступки з питання видобутку нафти в Північному Льодовитому океані. По суті, BP мала право відмовити російській компанії в покупці, як це вже відбулося у 2003 році. Щоб цього не трапилося, "Роснєфть" запропонувала нафтовому гіганту почати пошуки нафти в Північному Льодовитому океані.

Агентство "Інтерфакс" відзначає, що йдеться про Східно-Приновоземельські ділянки, розташовані на шельфі Карського моря в районі острова Нова Земля. Заявки на геологічне вивчення цих ділянок "Роснєфть" подала в Роснєдра весною цього року.

Подібного роду угода - серйозна демонстрація довіри до BP, репутація якої була підірвана після аварії в Мексиканській затоці. Після цієї аварії дуже багато аналітиків припускали, що всі держкомпанії Росії, Африки і Близького Сходу не захочуть більше співробітничати з BP.

BP і "Роснєфть" тісно співробітничають. Під час розміщення російської компанії в Лондоні в 2006 році BP купила акції "Роснєфті" на 1 млрд доларів. Крім того, компанії співробітничають у сфері пошуку і розробки нафтових родовищ на Сахаліні. Ще в 2006 році була підписана угода про партнерство в розробці родовищ в Арктиці.

Ruhr Oel - спільне підприємство венесуельської компанії і BP. Створене в 1983 році. СП має долі в цілому ряду німецьких оброблювальних заводів, таких як Bayern Oil, Gelsenkirchen, MiR Karlsruhe і PCK Schwedt. На них доводиться близько чверті всіх нафтопереробних потужностей країни.

© 2019 - Економічні новини
   
| Четвер, 24. Січня 2019 || Економічні новини |