Важливо  

Читайте також  У новому числі газети ПОСТУП

Перша сторінка   ·  Казус Аграмунта  Погляд   ·  Українсько-польська війна пам'ятників: новий виток  Поступ у Львові   ·  Львівське сміття: I'll be back    ·  У Львові затримано понад 30 учасників масової бійки (ФОТО)  Поступ з краю   ·  Мільярди Януковича: українська влада отримала нову тему для піару  Поступ у світі   ·  КНДР пригрозила знищити атомну підводний човен ВМС США з ракетами Tomahawk  Тема Поступу   ·  Одеса: новий епіцентр антиукраїнських процесів?  Точка зору   ·  Українська весна. Як довгі травневі вихідні допомагають об'єднанню нації  Економіка у Поступі   ·  А у нас в трубі газ: чи зможе Україна відмовитися від імпорту палива  Калейдоскоп Поступу   ·  Розкрито походження свійських коней  Спорт-Поступ   ·  Кличко програв британцю Джошуа в бою за титул чемпіона світу  Пост-Factum   ·  Огрядний небіжчик викликав пожежу в американському крематорії 
лафетные стволы с дистанционным управлением в Москве | фитнес- клубы Одессы Спорт в Одессе Relax

Основні поняття економіки  

Лукашенко шукає альтернативу російської нафти

Лукашенко шукає альтернативу російської нафти

PDFДрукE-mail

Президент Білорусії Олександр ЛукашенкоПрезидент Білорусії Олександр Лукашенко серйозно стурбований пошуками альтернативних джерел палива. Білоруський лідер заявив, що він не збирається воювати з Росією по всіх напрямах, але альтернативи повинні бути, і тому республіці слід працювати на зовнішніх ринках - "це питання незалежності країни", пише газета "РБК daily".

За словами білоруського президента, сьогодні перед республікою стоїть питання про надійні постачання нафти зі світових ринків і по різних маршрутах. "Ми у жодному випадку не повинні повторити помилку, яка була з Росією", - цитує "Відлуння Москви" білоруського лідера. Раніше Лукашенко відзначав, Білорусія, у пошуках альтернативи вуглеводневій російській сировині, почала видобуток нафти у Венесуелі і Ірані.

Відносини між Москвою і Мінськом в черговий раз загострилися до межі. Інформаційна війна досягла апогею на саміті ОДКБ, де після ризикованих висловів на адресу російських властей Лукашенко так і не помирився із главою Росії Дмитром Мєдвєдєвим і фактично став ізгоєм саміту.

© 2019 - Економічні новини
   
| Четвер, 24. Січня 2019 || Економічні новини |