Важливо  

Бюро переводов "Translion" Своевременное выполнения заказа – наше кредо, мы работаем в таком режиме, чтобы в точно указанный срок предоставить заказчику уже готовый и полностью выполненный текст; Как уже говорилось выше, мы стремимся охватить все направленности переводческой деятельности – тексты технического характера, медицинские тексты, занимаемся художественными переводами и многими другим направлениями; Бюро переводов киев выполняем срочные заказы, когда клиенту необходимо перевести конкретный текст буквально на следующий день; Набираем в команду только профессионалов, у которых помимо лингвистического образования есть и другая специальность (медицина, физика, программирование, юриспруденция и т.д.).

Читайте також  Рекламні матеріали  

Основні поняття економіки  

Лукашенко шукає альтернативу російської нафти

Лукашенко шукає альтернативу російської нафти

PDFДрукE-mail

Президент Білорусії Олександр ЛукашенкоПрезидент Білорусії Олександр Лукашенко серйозно стурбований пошуками альтернативних джерел палива. Білоруський лідер заявив, що він не збирається воювати з Росією по всіх напрямах, але альтернативи повинні бути, і тому республіці слід працювати на зовнішніх ринках - "це питання незалежності країни", пише газета "РБК daily".

За словами білоруського президента, сьогодні перед республікою стоїть питання про надійні постачання нафти зі світових ринків і по різних маршрутах. "Ми у жодному випадку не повинні повторити помилку, яка була з Росією", - цитує "Відлуння Москви" білоруського лідера. Раніше Лукашенко відзначав, Білорусія, у пошуках альтернативи вуглеводневій російській сировині, почала видобуток нафти у Венесуелі і Ірані.

Відносини між Москвою і Мінськом в черговий раз загострилися до межі. Інформаційна війна досягла апогею на саміті ОДКБ, де після ризикованих висловів на адресу російських властей Лукашенко так і не помирився із главою Росії Дмитром Мєдвєдєвим і фактично став ізгоєм саміту.

© 2022 - Економічні новини
   
| Четвер, 11. Серпня 2022 || Економічні новини |