Важливо  

Читайте також  Рекламні матеріали  

Основні поняття економіки  

Лукашенко шукає альтернативу російської нафти

Лукашенко шукає альтернативу російської нафти

PDFДрукE-mail

Президент Білорусії Олександр ЛукашенкоПрезидент Білорусії Олександр Лукашенко серйозно стурбований пошуками альтернативних джерел палива. Білоруський лідер заявив, що він не збирається воювати з Росією по всіх напрямах, але альтернативи повинні бути, і тому республіці слід працювати на зовнішніх ринках - "це питання незалежності країни", пише газета "РБК daily".

За словами білоруського президента, сьогодні перед республікою стоїть питання про надійні постачання нафти зі світових ринків і по різних маршрутах. "Ми у жодному випадку не повинні повторити помилку, яка була з Росією", - цитує "Відлуння Москви" білоруського лідера. Раніше Лукашенко відзначав, Білорусія, у пошуках альтернативи вуглеводневій російській сировині, почала видобуток нафти у Венесуелі і Ірані.

Відносини між Москвою і Мінськом в черговий раз загострилися до межі. Інформаційна війна досягла апогею на саміті ОДКБ, де після ризикованих висловів на адресу російських властей Лукашенко так і не помирився із главою Росії Дмитром Мєдвєдєвим і фактично став ізгоєм саміту.

© 2021 - Економічні новини
   
| Субота, 10. Квітні 2021 || Економічні новини |