Важливо  

Читайте також  Рекламні матеріали  

Основні поняття економіки  

"Лукойл" за два роки був оштрафований на 278 млн. доларів

"Лукойл" за два роки був оштрафований на 278 млн. доларів

PDFДрукE-mail

НК "Лукойл"Загальна сума адміністративних штрафів за порушення НК "Лукойл" і організаціями групи антимонопольного законодавства в 2008-2009 роках складає близько 278 млн. доларів, повідомляє "Фінмаркет" з посиланням на звіт компанії по US GAAP за 1-е півріччя 2010 року.

"Керівництво впевнено, що організації групи слідували всім вимогам законодавства і, відповідно, вважає, що кінцевий результат антимонопольних суперечок приведе до відміни або істотного скорочення штрафних санкцій і не надасть значної негативної дії на фінансовий стан групи", - наголошується в документі. У період з другої половини 2008 року і до теперішнього часу проти ряду організацій групи в Росії і за кордоном побуджено 100 справ про порушення антимонопольного законодавства.

У 2008 і 2009 роках Федеральною антимонопольною службою (ФАС Росії) були розглянуті дві справи, в рамках яких винесені ухвали про визнання найбільших російських нафтових компаній, включаючи "Лукойл" і що входять з нею до однієї групи осіб нафтопереробні заводи, що порушили антимонопольне законодавство в частині зловживання домінуючим положенням на оптовому ринку нафтопродуктів РФ.

© 2022 - Економічні новини
   
| Четвер, 11. Серпня 2022 || Економічні новини |