Важливо  

Читайте також  У новому числі газети ПОСТУП

Перша сторінка   ·  Казус Аграмунта  Погляд   ·  Українсько-польська війна пам'ятників: новий виток  Поступ у Львові   ·  Львівське сміття: I'll be back    ·  У Львові затримано понад 30 учасників масової бійки (ФОТО)  Поступ з краю   ·  Мільярди Януковича: українська влада отримала нову тему для піару  Поступ у світі   ·  КНДР пригрозила знищити атомну підводний човен ВМС США з ракетами Tomahawk  Тема Поступу   ·  Одеса: новий епіцентр антиукраїнських процесів?  Точка зору   ·  Українська весна. Як довгі травневі вихідні допомагають об'єднанню нації  Економіка у Поступі   ·  А у нас в трубі газ: чи зможе Україна відмовитися від імпорту палива  Калейдоскоп Поступу   ·  Розкрито походження свійських коней  Спорт-Поступ   ·  Кличко програв британцю Джошуа в бою за титул чемпіона світу  Пост-Factum   ·  Огрядний небіжчик викликав пожежу в американському крематорії 

Основні поняття економіки  

Ірак може збільшити експорт нафти у вересні до 2,6 млн. баррелів в добу

Ірак може збільшити експорт нафти у вересні до 2,6 млн. баррелів в добу

PDFДрукE-mail

Ірак може збільшити експорт нафти у вересні до 2,6 млн. баррелів в добуІрак розраховує, що експорт нафти за підсумками вересня поточного року перевищить показник в 2,6 мільйонів баррелів в добу, що може стати найвищим показником за 20 років, повідомляє The Wall Street Journal з посиланням на заяву міністра нафти країни Абдула Каріма Луаїбі (Abdul Kareem Luaiby).

За підсумками серпня поточного року Ірак експортував близько 2,565 мільйонів баррелів в день і близько 2,515 мільйонів баррелів в липні.

За словами міністра, загальний об'єм видобутку нафти в країні за підсумками вересня очікується на рівні 3,3 мільйонів баррелів.

У повідомленні наголошується, що країна чекає зростання експорту через відновлення постачань нафти Багдаду з Курдистану. Курдистан 1 квітня перестав поставляти "чорне золото" на південь через десятимісячну затримку платежів від центральних властей країни. Власті регіону тоді заявили, що за станом на середину березня Багдад заборговував близько 1,5 мільярдів доларів. Постачання були відновлені в серпні.

Курдистан, що входить до складу Іраку має статус широкої автономії. Курдистан не згоден з Багдадом по цілому ряду питань, включаючи розподіл прибутку. Центральні власті відмовилися визнати десятки контрактів, раніше укладених регіоном з міжнародними енергетичними фірмами, заявляючи, що питання експорту нафти і газу Іраку розв'язуються виключно на рівні центру.

© 2019 - Економічні новини
   
| Віторок, 22. Січня 2019 || Економічні новини |