Важливо  

Читайте також  Рекламні матеріали  

Основні поняття економіки  

TransCanada і PetroChina планують побудувати трубопровід в Канаді вартістю $3 млрд

TransCanada і PetroChina планують побудувати трубопровід в Канаді вартістю $3 млрд

PDFДрукE-mail

TransCanada і PetroChina планують побудувати трубопровід в Канаді вартістю $3 млрдTransCanada Corp і підрозділ китайської PetroChina Co домовилися про будівництво трубопроводу вартістю більше 3 мільярдів доларів для транспортування важкої нафти з родовищ в канадській провінції Альберта, повідомила TransCanada.

TransCanada і Phoenix Energy Holdings володітимуть по 50% в проекті трубопроводу Grand Rapids в північній частині провінції, канадська компанія буде оператором.

Запуск трубопроводу намічений на початок 2017 року, його протяжність складе близько 500 кілометрів, потужність - 900 тисяч баррелів нафти і 330 тисяч баррелів в добу спеціального розчинника, необхідного для транспортування в'язкої нафти.

Китайській PetroChina належать проекти по видобутку вуглеводнів з нафтоносних пісків MacKay River і Dover, видобуток на яких повинен скласти 400 тисяч баррелів в добу.

"У міру зростання видобутку нафти в провінції Альберта інфраструктура для її транспортування з проектів, що розвиваються, на захід від річки Атабаска на ринки стає критично важливою. Це перший крупний проект трубопроводу, який повинен задовольнити потреби регіону", що швидко розвивається, - сказав президент TransCanada Расс Гірлінг (Russ Girling).

© 2022 - Економічні новини
   
| Четвер, 11. Серпня 2022 || Економічні новини |