Важливо  

Читайте також  У новому числі газети ПОСТУП

Перша сторінка   ·  Казус Аграмунта  Погляд   ·  Українсько-польська війна пам'ятників: новий виток  Поступ у Львові   ·  Львівське сміття: I'll be back    ·  У Львові затримано понад 30 учасників масової бійки (ФОТО)  Поступ з краю   ·  Мільярди Януковича: українська влада отримала нову тему для піару  Поступ у світі   ·  КНДР пригрозила знищити атомну підводний човен ВМС США з ракетами Tomahawk  Тема Поступу   ·  Одеса: новий епіцентр антиукраїнських процесів?  Точка зору   ·  Українська весна. Як довгі травневі вихідні допомагають об'єднанню нації  Економіка у Поступі   ·  А у нас в трубі газ: чи зможе Україна відмовитися від імпорту палива  Калейдоскоп Поступу   ·  Розкрито походження свійських коней  Спорт-Поступ   ·  Кличко програв британцю Джошуа в бою за титул чемпіона світу  Пост-Factum   ·  Огрядний небіжчик викликав пожежу в американському крематорії 

Основні поняття економіки  

TransCanada і PetroChina планують побудувати трубопровід в Канаді вартістю $3 млрд

TransCanada і PetroChina планують побудувати трубопровід в Канаді вартістю $3 млрд

PDFДрукE-mail

TransCanada і PetroChina планують побудувати трубопровід в Канаді вартістю $3 млрдTransCanada Corp і підрозділ китайської PetroChina Co домовилися про будівництво трубопроводу вартістю більше 3 мільярдів доларів для транспортування важкої нафти з родовищ в канадській провінції Альберта, повідомила TransCanada.

TransCanada і Phoenix Energy Holdings володітимуть по 50% в проекті трубопроводу Grand Rapids в північній частині провінції, канадська компанія буде оператором.

Запуск трубопроводу намічений на початок 2017 року, його протяжність складе близько 500 кілометрів, потужність - 900 тисяч баррелів нафти і 330 тисяч баррелів в добу спеціального розчинника, необхідного для транспортування в'язкої нафти.

Китайській PetroChina належать проекти по видобутку вуглеводнів з нафтоносних пісків MacKay River і Dover, видобуток на яких повинен скласти 400 тисяч баррелів в добу.

"У міру зростання видобутку нафти в провінції Альберта інфраструктура для її транспортування з проектів, що розвиваються, на захід від річки Атабаска на ринки стає критично важливою. Це перший крупний проект трубопроводу, який повинен задовольнити потреби регіону", що швидко розвивається, - сказав президент TransCanada Расс Гірлінг (Russ Girling).

© 2019 - Економічні новини
   
| Віторок, 22. Січня 2019 || Економічні новини |