Важливо  

Читайте також  Рекламні матеріали  

Основні поняття економіки  

Більше половини росіян не знає, що таке ВТО - опитування

Більше половини росіян не знає, що таке ВТО - опитування

PDFДрукE-mail

Більше половини росіян не знає, що таке ВТОБільше половини росіян (60%) не знає, що таке Всесвітня торгова організація (ВТО), свідчать  дані опитування Всеросійського центру вивчення громадської думки, які представлені у понеділок.

Протокол про приєднання Росії до Марракешської угоди про установу ВТО набув чинності 22  серпня цього року. Таким чином, після 18 років переговорів Росія все ж таки стала 156-м членом цієї організації.

"Про те, що таке ВТО, сьогодні знають тільки  40% росіян. В основному опитані респонденти правильно розуміють  сенс абревіатури: 24% розшифровують її як "Всесвітня торгова організація", 10% респондентів  вважають, що це організація, котра займається торгівлею між країнами, і ще 9% - що ВТО регулює  торгові відносини між країнами", - йдеться в повідомленні.

При цьому кожен сотий респондент вважає, що ВТО слід розшифровувати як "всеросійська торгова  організація".

Як показало опитування, не дивлячись на те, що росіяни в більшості не можуть сказати, що таке  ВТО, новина про вступ Росії до цієї організації відома більшості росіян (70%). Більше чверті  опитаних почула про вступ Росії до Всесвітньої торгової організації в ході опитування (26%).

"Краще за інших обізнані 35-44-річні (77%), москвичі і петербуржці (78%), а також забезпечені  росіяни (76%)", - уточнюється в релізі.

Опитування ВЦІОМ було проведене 18-19 серпня 2012 року серед 1,6 тисяч чоловік в 138 населених  пунктах Росії. Статистична погрішність не перевищує 3,4%.

© 2022 - Економічні новини
   
| Середа, 17. Серпня 2022 || Економічні новини |