Важливо  

Читайте також  У новому числі газети ПОСТУП

Перша сторінка   ·  Казус Аграмунта  Погляд   ·  Українсько-польська війна пам'ятників: новий виток  Поступ у Львові   ·  Львівське сміття: I'll be back    ·  У Львові затримано понад 30 учасників масової бійки (ФОТО)  Поступ з краю   ·  Мільярди Януковича: українська влада отримала нову тему для піару  Поступ у світі   ·  КНДР пригрозила знищити атомну підводний човен ВМС США з ракетами Tomahawk  Тема Поступу   ·  Одеса: новий епіцентр антиукраїнських процесів?  Точка зору   ·  Українська весна. Як довгі травневі вихідні допомагають об'єднанню нації  Економіка у Поступі   ·  А у нас в трубі газ: чи зможе Україна відмовитися від імпорту палива  Калейдоскоп Поступу   ·  Розкрито походження свійських коней  Спорт-Поступ   ·  Кличко програв британцю Джошуа в бою за титул чемпіона світу  Пост-Factum   ·  Огрядний небіжчик викликав пожежу в американському крематорії 

Основні поняття економіки  

Більше половини росіян не знає, що таке ВТО - опитування

Більше половини росіян не знає, що таке ВТО - опитування

PDFДрукE-mail

Більше половини росіян не знає, що таке ВТОБільше половини росіян (60%) не знає, що таке Всесвітня торгова організація (ВТО), свідчать  дані опитування Всеросійського центру вивчення громадської думки, які представлені у понеділок.

Протокол про приєднання Росії до Марракешської угоди про установу ВТО набув чинності 22  серпня цього року. Таким чином, після 18 років переговорів Росія все ж таки стала 156-м членом цієї організації.

"Про те, що таке ВТО, сьогодні знають тільки  40% росіян. В основному опитані респонденти правильно розуміють  сенс абревіатури: 24% розшифровують її як "Всесвітня торгова організація", 10% респондентів  вважають, що це організація, котра займається торгівлею між країнами, і ще 9% - що ВТО регулює  торгові відносини між країнами", - йдеться в повідомленні.

При цьому кожен сотий респондент вважає, що ВТО слід розшифровувати як "всеросійська торгова  організація".

Як показало опитування, не дивлячись на те, що росіяни в більшості не можуть сказати, що таке  ВТО, новина про вступ Росії до цієї організації відома більшості росіян (70%). Більше чверті  опитаних почула про вступ Росії до Всесвітньої торгової організації в ході опитування (26%).

"Краще за інших обізнані 35-44-річні (77%), москвичі і петербуржці (78%), а також забезпечені  росіяни (76%)", - уточнюється в релізі.

Опитування ВЦІОМ було проведене 18-19 серпня 2012 року серед 1,6 тисяч чоловік в 138 населених  пунктах Росії. Статистична погрішність не перевищує 3,4%.

© 2019 - Економічні новини
   
| Віторок, 22. Січня 2019 || Економічні новини |