Важливо  

Читайте також  Рекламні матеріали  

Основні поняття економіки  

На 0,4% в липні виріс світовий об'єм промвиробництва - експерти

На 0,4% в липні виріс світовий об'єм промвиробництва - експерти

PDFДрукE-mail

На 0,4% в липні виріс світовий об'єм промвиробництваСвітовий об'єм промислового виробництва в липні виріс на 0,4% після зниження на 0,1% місяцем раніше, повідомляє Бюро аналізу економічної політики Нідерландів (CPB).

Зростання промвиробництва спостерігалося як в розвинених, так і в економіках, що розвиваються. При цьому найбільше збільшення показника спостерігалося в країнах Центральної і Східної Європи - там за липень об'єм промислового виробництва збільшився на 3,2%. Зниження показника було зафіксовано в Японії (-1,1%) і країнах Африки і Близького Сходу (-0,1%).

За даними бюро, світовий об'єм торгівлі продовжив падіння і в липні опустився на 0,2% після зниження на 1,5% в червні. Світовий імпорт виріс на 0,8%, експорт, навпаки, знизився на 1,1%.

Раніше, у п'ятницю, Всесвітня торгова організація погіршила прогноз по зростанню об'єму світової торгівлі в поточному році до 2,5% з 3,7% в квітні. Прогноз на майбутній рік був понижений організацією до 4,5% з прогнозованого раніше 5,6%.

"У все більш взаємозалежному світі економічні потрясіння в одному регіоні можуть швидко розповсюдитися на інші", - сказав гендиректор ВТО Паскаль Ламі.

© 2022 - Економічні новини
   
| Середа, 17. Серпня 2022 || Економічні новини |