Важливо  

Читайте також  У новому числі газети ПОСТУП

Перша сторінка   ·  Казус Аграмунта  Погляд   ·  Українсько-польська війна пам'ятників: новий виток  Поступ у Львові   ·  Львівське сміття: I'll be back    ·  У Львові затримано понад 30 учасників масової бійки (ФОТО)  Поступ з краю   ·  Мільярди Януковича: українська влада отримала нову тему для піару  Поступ у світі   ·  КНДР пригрозила знищити атомну підводний човен ВМС США з ракетами Tomahawk  Тема Поступу   ·  Одеса: новий епіцентр антиукраїнських процесів?  Точка зору   ·  Українська весна. Як довгі травневі вихідні допомагають об'єднанню нації  Економіка у Поступі   ·  А у нас в трубі газ: чи зможе Україна відмовитися від імпорту палива  Калейдоскоп Поступу   ·  Розкрито походження свійських коней  Спорт-Поступ   ·  Кличко програв британцю Джошуа в бою за титул чемпіона світу  Пост-Factum   ·  Огрядний небіжчик викликав пожежу в американському крематорії 

Основні поняття економіки  

На 0,4% в липні виріс світовий об'єм промвиробництва - експерти

На 0,4% в липні виріс світовий об'єм промвиробництва - експерти

PDFДрукE-mail

На 0,4% в липні виріс світовий об'єм промвиробництваСвітовий об'єм промислового виробництва в липні виріс на 0,4% після зниження на 0,1% місяцем раніше, повідомляє Бюро аналізу економічної політики Нідерландів (CPB).

Зростання промвиробництва спостерігалося як в розвинених, так і в економіках, що розвиваються. При цьому найбільше збільшення показника спостерігалося в країнах Центральної і Східної Європи - там за липень об'єм промислового виробництва збільшився на 3,2%. Зниження показника було зафіксовано в Японії (-1,1%) і країнах Африки і Близького Сходу (-0,1%).

За даними бюро, світовий об'єм торгівлі продовжив падіння і в липні опустився на 0,2% після зниження на 1,5% в червні. Світовий імпорт виріс на 0,8%, експорт, навпаки, знизився на 1,1%.

Раніше, у п'ятницю, Всесвітня торгова організація погіршила прогноз по зростанню об'єму світової торгівлі в поточному році до 2,5% з 3,7% в квітні. Прогноз на майбутній рік був понижений організацією до 4,5% з прогнозованого раніше 5,6%.

"У все більш взаємозалежному світі економічні потрясіння в одному регіоні можуть швидко розповсюдитися на інші", - сказав гендиректор ВТО Паскаль Ламі.

© 2019 - Економічні новини
   
| Четвер, 24. Січня 2019 || Економічні новини |