Важливо  

Читайте також  Рекламні матеріали  

Основні поняття економіки  

Зростання світової торгівлі в 2012 році складе 2,5% замість 3,7%, що очікувалися - ВТО

Зростання світової торгівлі в 2012 році складе 2,5% замість 3,7%, що очікувалися - ВТО

PDFДрукE-mail

Зростання світової торгівлі в 2012 році складе 2,5% замість 3,7%, що очікувалисяВсесвітня торгова організація погіршила прогноз по зростанню світової торгівлі в поточному році до 2,5% з 3,7% в квітні, заявив генеральний директор ВТО Паскаль Ламі в ході форуму в Сінгапурі.

"Думаю, зараз істотніше ризик подальшого погіршення прогнозу, ніж вірогідність його поліпшення", - сказав журналістам Ламі, цитований агентством Рейтер.

Прогноз на майбутній рік був понижений організацією до 4,5% з 5,6% раніше. Ключовими чинниками, що підштовхнули експертів ВТО переглянути свої очікування, називаються європейська боргова криза, а також сповільнення зростання в Китаї і низькі темпи відновлення економіки США.

Згідно зі словами Ламі, європейській економіці буде потрібно від п'яти до 10 років, перш ніж вона зможе повністю подолати наслідки кризи. При цьому глава ВТО відзначив, що глобалізація має і свої недоліки - якщо ситуація погіршується в одному регіоні, це негайно відображається на динаміці його торгових партнерів.

У 2011 році об'єм світової торгівлі збільшився на 5%.

© 2022 - Економічні новини
   
| Четвер, 11. Серпня 2022 || Економічні новини |