Важливо  

Читайте також  У новому числі газети ПОСТУП

Перша сторінка   ·  Казус Аграмунта  Погляд   ·  Українсько-польська війна пам'ятників: новий виток  Поступ у Львові   ·  Львівське сміття: I'll be back    ·  У Львові затримано понад 30 учасників масової бійки (ФОТО)  Поступ з краю   ·  Мільярди Януковича: українська влада отримала нову тему для піару  Поступ у світі   ·  КНДР пригрозила знищити атомну підводний човен ВМС США з ракетами Tomahawk  Тема Поступу   ·  Одеса: новий епіцентр антиукраїнських процесів?  Точка зору   ·  Українська весна. Як довгі травневі вихідні допомагають об'єднанню нації  Економіка у Поступі   ·  А у нас в трубі газ: чи зможе Україна відмовитися від імпорту палива  Калейдоскоп Поступу   ·  Розкрито походження свійських коней  Спорт-Поступ   ·  Кличко програв британцю Джошуа в бою за титул чемпіона світу  Пост-Factum   ·  Огрядний небіжчик викликав пожежу в американському крематорії 

Основні поняття економіки  

Зростання світової торгівлі в 2012 році складе 2,5% замість 3,7%, що очікувалися - ВТО

Зростання світової торгівлі в 2012 році складе 2,5% замість 3,7%, що очікувалися - ВТО

PDFДрукE-mail

Зростання світової торгівлі в 2012 році складе 2,5% замість 3,7%, що очікувалисяВсесвітня торгова організація погіршила прогноз по зростанню світової торгівлі в поточному році до 2,5% з 3,7% в квітні, заявив генеральний директор ВТО Паскаль Ламі в ході форуму в Сінгапурі.

"Думаю, зараз істотніше ризик подальшого погіршення прогнозу, ніж вірогідність його поліпшення", - сказав журналістам Ламі, цитований агентством Рейтер.

Прогноз на майбутній рік був понижений організацією до 4,5% з 5,6% раніше. Ключовими чинниками, що підштовхнули експертів ВТО переглянути свої очікування, називаються європейська боргова криза, а також сповільнення зростання в Китаї і низькі темпи відновлення економіки США.

Згідно зі словами Ламі, європейській економіці буде потрібно від п'яти до 10 років, перш ніж вона зможе повністю подолати наслідки кризи. При цьому глава ВТО відзначив, що глобалізація має і свої недоліки - якщо ситуація погіршується в одному регіоні, це негайно відображається на динаміці його торгових партнерів.

У 2011 році об'єм світової торгівлі збільшився на 5%.

© 2019 - Економічні новини
   
| Четвер, 24. Січня 2019 || Економічні новини |