Важливо  

Читайте також  Рекламні матеріали  

Основні поняття економіки  

Біржі США відкрилися в мінусі на корекції після зростання у четвер

Біржі США відкрилися в мінусі на корекції після зростання у четвер

PDFДрукE-mail

Нью-йоркська фондова біржа.Фондові майданчики США почали перші торги грудня в "червоній зоні" після зростання більш ніж на 4% напередодні, крім того, ринок відіграє слабкі дані з ринку праці США, свідчать дані торгів.

У перші хвилини торгів індекс Dow Jones знизився на 0,2% - до 12019,19 пункту. Високотехнологічний Nasdaq втратив 0,21% і склав 2614,62 пункту, а індекс широкого ринку S&P 500 виявився в мінусі на 0,30% і склав 1243,20 пункту.

Бурхливе зростання американського фондового ринку у четвер було спровоковане рішенням світових фінрегуляторів, зокрема ФРС США, здешевити вартість доларових свопів для підтримки світового валютного ринку.

У п'ятницю інвесторів розчарувала статистика з ринку праці. За даними Мінпраці США, число первинних заявок на допомогу по безробіттю в США за тиждень, що завершився 26 листопада, несподівано виросло на 6 тисяч - до 402 тисяч. Опубліковані дані виявилися гіршими за очікування аналітиків, що прогнозували зниження на 3 тисячі - до непереглянутого значення в 390 тисяч заявок.

DJIA (Dow Jones Industrial Average, промисловий індекс Доу-Джонса) - середній показник руху курсів акцій 30 найбільших промислових корпорацій.

S&P 500 (Standard and Poor's 500 Index) - індекс цін акцій 500 найбільших по ринковій капіталізації компаній.

NASDAQ (National Association of Securities Dealers Automated Quotation, автоматизована система котирування Національної асоціації фондових дилерів) - індекс високотехнологічних компаній. Він розраховується на підставі котирувань звичайних акцій всіх компаній (резидентів США та іноземних), торгуємих в позабіржовій системі NASDAQ, зважених по ринковій капіталізації.

© 2023 - Економічні новини
   
| Субота, 04. Лютого 2023 || Економічні новини |