Важливо  

Читайте також  Рекламні матеріали  

Основні поняття економіки  

Зниження курсу долара до євро продовжується на статистиці із США

Зниження курсу долара до євро продовжується на статистиці із США

PDFДрукE-mail

Зниження курсу долара до євроКурс долара до євро продовжує падати в середу після публікації статданних по динаміці американської економіки за минулий квартал, свідчать дані торгів.

До 21.50 мск курс долара до євро знизився до 1,3568 з 1,3492 долара за євро на попередньому закритті. Курс долара до ієни виріс до 91,08 ієни за долар з 90,73 ієни за долар до кінця минулих торгів. До корзини шести валют країн - основних торгових партнерів США курс долара скоротився на 0,38% до 79,27 пункту.

ВВП США за підсумками четвертого кварталу 2012 року, за первинною оцінкою зменшився на 0,1% в порівнянні з третім кварталом. При цьому показник збільшувався впродовж всього минулого року: у третьому кварталі - на 3,1%, в другому - на 1,3%, в першому кварталі - на 2%.

Динаміка ВВП виявилася набагато гіршою за прогнози: аналітики вважали, що економічне зростання в США склало за підсумками минулого кварталу 1,1%.

"Шанси на те, що падіння економіки в четвертому кварталі обернеться рецесією в 2013 році вкрай невеликі, тому що споживчі витрати, котрі є найважливішим компонентом при розрахунку ВВП, збільшилися", - вважає управляючий директор BK Asset Management Кеті Лієн (Kathy Lien), що цитується агентством MarketWatch.

Курс євро зміцнюється також на заявах члена Ради керівників ЄЦБ і глави ЦБ Австрії Евальда Новотни, який вважає, що котирування валюти знаходяться в "нормальному діапазоні". Новотни заявив журналістам, що поліпшення позицій євро пов'язане із заходами стабілізації економіки, що робляться ЄЦБ, а також поліпшенням економічних прогнозів.

"Крім того, зростання курсу євро підтримує і відновлення довіри до фінансових ринків", - додав глава австрійського Центробанку.

© 2023 - Економічні новини
   
| Субота, 04. Лютого 2023 || Економічні новини |