Важливо  

Читайте також  Рекламні матеріали  

Основні поняття економіки  

Електроенергетика

Збоїв в роботі АЕС "Хігасідорі" після землетрусу на півночі Японії не зафіксовано

PDFДрукE-mail

Збоїв в роботі АЕС "Хігасідорі" після землетрусу на півночі Японії не зафіксованоЗбоїв в роботі АЕС "Хігасідорі" в північній частині головного японського острова Хонсю після землетрусу магнітудою 6,4 не було зафіксовано, повідомило агентство Кіодо з посиланням на заяву компанії-оператора станції Tohoku Electric Power Company.

Автор: Катерина Плясункова 02.02.2013 19:02
 

Референдум з питання створення нової АЕС пройде в неділю в Болгарії

PDFДрукE-mail

АЕСВ неділю в Болгарії пройде референдум з питання створення нової АЕС. Повністю питання плебісциту звучить таким чином: "Чи повинна розвиватися ядерна енергетика в Республіці Болгарія за допомогою будівництва нової атомної електростанції?".

27.01.2013 00:12
 

Зупинка реактора відбулася на АЕС в Південній Кореї, витоку радіації не було

PDFДрукE-mail

Зупинка реактора відбулася на АЕС в Південній Кореї, витоку радіації не булоАвтоматична зупинка реактора відбулася на АЕС "Вольсон" на південному сході Південної Кореї через несправності в роботі турбіни, повідомляють південнокорейські ЗМІ.

За даними агентства Ренхап, ЧП відбулося в 21.39 понеділка за місцевим часом (16.38 мск).

Як відзначають представники компанії-оператора АЕС Korea Hydro & Nuclear Power Co, зупинка першого реактора АЕС "Вольсон" відбулася після отримання сигналу про зупинку турбіни.

30.10.2012 00:17
   

У 2013р Іспанія виділить 25 млрд євро на погашення заборгованості перед енергокомпаніями

PDFДрукE-mail

У 2013р Іспанія виділить 25 млрд євро на погашення заборгованості перед енергокомпаніямиПроект бюджету Іспанії на 2013 рік, представлений 27 вересня, разом із заходами по скороченню дефіциту бюджету також передбачає виділення 25 мільярдів євро на погашення заборгованості перед енергетичними компаніями країни, повідомляє агентство Bloomberg.

Протягом практично всього минулого десятиліття енергетичні компанії Іспанії, такі як Iberdrola SA і Gas Natural SDG SA, фіксували в своїх фінансових звітах більше виручки, ніж вони одержували по факту від своїх клієнтів.

01.10.2012 19:03
 

В Сахарі побудують сонячну електростанцію, по потужності перевершуючу АЕС

PDFДрукE-mail

В Сахарі побудують сонячну електростанцію, по потужності перевершуючу АЕСВ пустелі Сахара, на території, що належить Тунісу, вирішено побудувати сонячну електростанцію. Розробкою проекту, який одержав назву "TuNur", займеться компанія Nur Energie.

Електростанція складатиметься із 825 тисяч сонячних батарей, а її потужність забезпечить енергією близько 700 тисяч будинків в Європі.

25.01.2012 15:55
   

Сторінка 1 із 3

<< Перша < Попередня 1 2 3 Наступна > Остання >>
© 2022 - Економічні новини
   
| Неділя, 04. Грудня 2022 || Економічні новини |